Ochrana zdraví i propagace, to jsou respirátory FFP2 s potiskem

Respirátor FFP2 s potiskem

Nákaza zaměstnanců či jejich rodinných příslušníků korona virem COVID 19 a následná karanténní opatření mohou částečně či zcela ochromit činnost každé firmy. Jelikož je pracovní prostředí zároveň jedním z největších semenišť nákazy, je pochopitelné, že nošení ochranných prostředků dýchacích cest během celé pracovní doby je nezbytností. Běžné látkové nebo chirurgické roušky však bohužel nejsou schopny se tohoto úkolu zhostit dokonale. Ochrání sice okolí před kapénkami nakaženého člověka, zdravého člověka však před vdechnutím viru ochránit nedokážou. K tomuto úkolu je nezbytné použít ochranu vyšší kategorie, respirátor FFP2.

Kvalitní respirátory FFP2 s potiskem – to je Bluearrow.cz

Většina podnikatelů, kteří nakupují respirátory FFP2 pro své zaměstnance, se snaží za své peníze získat co nejlepší kvalitu. Obě tato kritéria, vysokou kvalitu a nízkou cenu, na jedničku splňují například 5 vrstvé respirátory FFP2 od firmy Bluearrow.cz. Jsou totiž certifikovány podle normy ČSN EN 149, díky čemuž máte jistotu, že za své peníze získáte to nejlepší. Cenově dostupné respirátory FFP2 jsou připraveny k okamžitému odběru.

Logo vaší firmy udělá z respirátoru účinný reklamní předmět

Kromě skvělého poměru výkonu a ceny má nabídka certifikovaných respirátorů FFP2 od Bluearrow.cz ještě další úžasnou výhodu. Můžete si z nich totiž nechat vyrobit efektivní a levný reklamní předmět, který zvýší povědomí lidí o vašem podniku – stačí respirátor opatřit logem vaší firmy. Respirátor FFP2 s potiskem totiž budou lidé nosit nejen v prostorách vaší firmy. Ochranu dýchacích cest je totiž v současnosti nutné nosit prakticky všude kde jsou ostatní lidé. Vaše logo či název vaší firmy tak uvidí lidé na ulici, v hromadné dopravě i v nákupních centrech.

Sdílet článek