Oblíbenost erotických masáží stále stoupá. Víme proč!

nuru masáž

Pozitivní účinky masáže na naše zdraví i náladu zná každý. Uvolní svalové napětí, pomůže s regenerací, zlepší náladu i dodá energii. A ty erotické mají ještě něco navíc.

Nestyďte se

Pokud ještě erotické masáže neznáte, připravujete se o skvělý zážitek. Jen je potřeba překonat stud, který vás může provázet. Když odhodíte zábrany, masáž si užijete mnohem více. A to od začátku až do konce, celá masáž je totiž zakončena vaším vyvrcholením. S masérkou se můžete předem domluvit, co vám třeba vadí nebo z čeho máte obavy, ráda zodpoví všechny vaše otázky. Na rozdíl od běžné masáže se masérka věnuje celému tělu, a to včetně intimních partií, nezapomíná ani na masáž penisu. Během masáže můžete mít zavřené oči a vychutnávat si každý dotek nebo se naopak na masérku v sexy prádle dívat a povídat si s ní. Hlavní je vaše pohodlí, masáž proto probíhá v příjemném a útulném prostředí s tlumenou hudbou a klidnou atmosférou.

Výběr jen na vás

Erotické masáže nabízí více typů zážitků, a tak záleží především na vašich preferencích. Velmi intenzivní je tradiční nuru masáž, při které se používá speciální, velmi kluzký nuru gel. Ten umožňuje masérce klouzat po vašem těle. Pokud dáte přednost spíše relaxaci, uklidňující je voňavá mýdlová masáž. Při té nanese masérka na vaše tělo hustou pěnu z luxusního mýdla a oleje, což zvýší prožitek a také napomáhá okamžité regeneraci svalů. Ať už si zvolíte jakýkoli typ, po masáži odcházíte odpočatí, s nově získanou energií, úsměvem a dobrou náladou a především s nezapomenutelným zážitkem a chutí do života.

Erotické masáže nejsou určené výhradně pro muže, užít si je mohou i ženy. Příjemný zážitek, regenerace unavených svalů i zlepšení nálady jsou hlavní benefity, proč jsou erotické masáže stále více populární.