Oblíbená podiváná na dosah ruky

Naše dětsví jsme povětšinou trávili s knihou v ruce. Při brzké večerce jsme se schovávali pod peřinou s baterkou a prožívali dobrodružství našich hrdinů do pozdních nočních hodin. V pozdější době pak každé domácnosti dominovala televize, u které se scházela celá rodina, lačná po nových dobrodružstvích. A nakonec sledujeme naše děti, jak ve volných chvílích sledují ty nejpopulárnější pořady přímo na svých počítačích, kdy se jim zachce. Pokud se právě snažíte přijít na to, jak si jednoduše stáhnout oblíbený seriál nebo film a v konečné fázi potomkům vytřít zrak svou samostatností, představujeme vám službu xShare.cz.

Sdílených úložišť existuje celá řada

Online sdílených uložišť existuje hned několik. Je to místo, kde uživatelé sdílí obsah, který je dostupný pro každého. Mezi nejpopulárnější patří Ulozto.cz, Webshare.cz, Sdilej.cz, Datoid.cz nebo xShare.cz. Na každém z nich naleznete velkou nabídku videí, hudby, obrázků a dokumentů. Pokud si budete chtít vybraný soubor stáhnout, neboli uložit do počítače, potřebujete kvalitní internetové připojení a zpravidla také placený účet. Pokud za stahování nechcete hradit žádné poplatky, riskujete, že se celý proces nepříjemně protáhne. Jedinou vyjímkou mezi zmíněnými je xShare.cz. Tato služba poskytuje stahování i nahrávání neomezeně, při kvalitním připojení rychlostí až 250 MB/s, a zcela zdarma. Pokud chcete s přáteli sdílet příkladně fotografie z dovolené, postačí je na server nahrát a zaslat jim link.

Sledujte vše online

Především videa jsou soubory dosti obsáhlé velikosti. Jejich ukládání do počítače může zabírat mnoho místa. Pokud vás tato možnost právě neláká, můžete na xShare.cz sledovat filmy po krátké registraci zdarma, online a v plné HD kvalitě. Díky přehlednému systému stránek ihned zjistíte, v jaké kvalitě je video nahráno, a můžete si vybrat ze dvou HD rozhraní – HD ready (modrá značka) a Full HD (červená značka).

Pokud chcete být moderní a sledovat oblíbené pořady dle vlastního výběru na svém počítači, neváhejte a zaregistrujte se u xShare.cz zcela zdarma.

Sdílet článek