Objevte nová místa v republice

webové kamery

Podzim je ideální dobou vyrazit ven do přírody. Teploty se totiž stále drží hezky nad nulou a zároveň nešplhají k výškám, takže nabízí optimální řešení, jak zdolat již dlouho vytoužené kopce v okolí, popřípadě cestovat za poznáním napříč republikou. Webkamera, která je navíc volně dostupná ke sledování na internetu, vám ukáže, jaká je situace na horách, kolik sněhu tam na vás čeká, popřípadě kde se ve městě tvoří kolony a jakým ulicím se tak raději vyhnout. Online webkamery pokrývají prakticky všechna místa a památníky či sportoviště ve všech krajích. Začněte také sledovat webkamery online a buďte připraveni na davy lidí i odlišné teploty vysoko v kopcích.

Beskyde, Beskyde…

Webkamery Beskydy monitorují mnoho turistických cílů. Patří sem například Ostravice Sepetná nebo Horní Bečva. Mezi nejžádanější cíle spadá Lysá hora, již denně navštíví stovky turistů i výletníků a velmi populární jsou zvláště v zimě Pustevny, kde se konají tradiční trhy a vystavují se každoročně ledové sochy. Dostanete se sem po svých nebo pomocí lanovky slibující úchvatné výhledy po okolí. Když už budete v Moravskoslezském kraji, nezapomeňte navštívit Ostravu s mnoha unikátními památkami. Pomohou vám webové kamery Ostrava, jež snímají ostravské letiště, koupaliště i typické ostravské panorama z výškové budovy. Je-li vám Lysá hora málo, mrkněte se na webkamery Krkonoše, kde najdete vyhlášené stezky a kopce úctyhodných výšek. Výšlap se hodí spojit s návštěvou města Trutnov, které si lze prohlédnout z pohledu kamery Trutnov a připravit se tak na zdejší počasí s předstihem. Kamery online však najdete i v dalších místech republiky. Láká vás to více dolů?

Lipno jako klasika

Webkamery Šumava vám umožní nahlédnout do oblíbených skiareálů. Sledujte třeba kamery Český Krumlov, jež vás z pohodlí domova přenesou do historického města s mnoha možnostmi vyžití. Praktický portál Webkamera.cz s vámi bude kdykoliv a kdekoliv, sledujte vybraná místa a získejte přehled o dopravní situaci, počasí.

Sdílet článek