Nový způsob, jak si pořídit brýle

Už vám nevyhovují vaše staré brýle svým vzhledem? Chcete moderní dioptrické brýle, ale nemáte čas obcházet optiku po optice, než seženete brýle, které vám budou vyhovovat nejen svým designem, ale také cenou? Není nic jednoduššího než si objednat na portálu OptikDoDomu revoluční službu, která spočívá v tom, že si objednáte návštěvu optického poradce domů, do práce či na chatu. Je to velice snadné, rychlé a efektivní!

Návštěva optického poradce je bezplatná. Stačí se zaregistrovat na webu. Optik s sebou přinese kufřík s moderní a praktickou kolekcí dioptrických brýlí. Vyzkoušíte si brýle a vyberete si ty, které vám nejvíce budou sedět. Následně vám optik udělá vyšetření, na jehož základě zjistí vaše dioptrie. Poté vám budou vybroušeny čočky přesně na míru. A do několika dnů vám nové dioptrické brýle doručí přímo domů, takže nemusíte nikam chodit, protože nové brýle si můžete zajistit z pohodlí domova s kompletním servisem.

Brýle přijdou za vámi

Ať už chcete brýle na čtení, případně brýle na dálku, můžete se obrátit na portál OptikDoDomu.cz. Optický poradce přijde zdarma k vám. Vyzkoušíte si moderní brýle a vyberete si ty, které vám budou vyhovovat. Za konzultaci neplatíte.
Cena brýlí se různí a cena brýlových obrub se pohybuje v rozmezí od 999 Kč do 1 599 Kč. Cenová kategorie vás určitě potěší. Tento portál je ochoten nabídnout ceny až o 50 % nižší než jsou ceny v kamenných očních optikách. Využít můžete i nejrůznější slevy na brýle, které jsou pravidelně aktualizovány o nové nabídky. Nabídka sortimentu je natolik širká, že vás jistě některé zaujmout, a které vám budou slušet. Pokud vám nestačí fotografií na webu a přece jen byste si chtěli brýle osobně prohlédnout, pak je vám k dispozici celkem 5 kamenných obchodů.

Multifokální brýle – dva v jednom

Stále oblíbenějším druhem brýlí u lidí nad 40 let života jsou multifokální brýle, které je možné používat po celý den. S nimi je možné vidět jak na blízko, tak i do dálky. Nemusíte tedy při sobě nosit brýle na čtení a brýle na dálku zvlášť. Multifokální brýle jsou sice dražší záležitostí, ale investice se z dlouhodobého hlediska určitě vyplatí. U těchto brýlí platí pravidlo, že jejich výhody přebíjí vyšší pořizovací cenu. A i tyhle si můžete pořídit u OptikDoDomu.

Tak, jak se vám tato revoluční služba líbí? Je přesně šitá pro lidi trpící nedostatkem času, a v podstatě téměř pro všechny, jež potřeují lépe vidět do dálky nebo na blízki. Velkým důvodem, proč si pozvat poradce domů, je rovněž úspora financí. Na diopritcké brýle lze využít příspěvěk od pojišťovny, takže si je můžete pořídit za mnohem méně peněž. A aby se vám to ještě více vyplatilo, dostanete k nim dokonce pevné pouzdro s čistícím hadříkem zdarma. Pokud hledáte vhodné dioptrické brýle, nechejte si poradit od odborníka, věřte, že nebudete litovat.