Nový jazyk se dá naučit v každém věku

kurz angličtiny

Školní povinnosti už vám dávno skončily, přesto hledáte něco zajímavého k vylepšení svých znalostí? Možná vás na škole jazyky vůbec nebavily, ale nyní uvažujete, že byste se mohli naučit aspoň základní konverzaci, protože cestování vám přináší ty nejkrásnější zážitky.

Za zkoušku nic nedáte

Umět pár slovíček a frází povzbudí každého. Najednou si během výletu do Španělska více užíváte lidí a života kolem, protože již vymizely problémy s požádáním o kávu, o nalezení drobných mincí, když vás o to požádá prodavačka na trhu. Anebo se s někým zajímavým seznámíte a víte, že se ptá na jméno, na vaše zájmy a na důvod, proč zrovna tady dovolenkujete. Ano, znalosti bortí bariéry. Jazykové školy Praha nenabízejí pouze nejžádanější světové jazyky, kam patří angličtina, španělština, němčina nebo francouzština. Můžete se pustit do exotičtější mluvy, například do arabštiny, mongolštiny, japonštiny, norštiny, perštiny, čínštiny a do dalších desítek jazyků. Nechybí rozdělení účastníků do odpovídající úrovně – začátečnické, mírně, středně nebo více pokročilé.

Cílená výuka jazyka

K výuce se využívají moderní metody, aby bylo učení co nejefektivnější. Spolehnout se můžete na kvalitní lektory, kteří museli projít velice přísným výběrovým řízením. Nechybí jim ani odpovídající kvalifikační požadavky. Jazykové kurzy Praha preferují individuální přístup ke každému, otevřenou komunikaci a propracovanou metodiku vyučování.

Určitě se vyplatí investovat do budoucnosti. Svědčí o tom stále se zvyšující zájem o kurz angličtiny. Sami se přesvědčíte, že to půjde s radostí a zábavně, nikoliv nezáživně a zdlouhavě. Studenti se mohou připravovat na zkoušku, zajistí si pomaturitní studium, vylepší dosavadní znalosti. Cambridgeské zkoušky patří k mezinárodně nejuznávanějším. Vy si otestujete nejen mluvení, ale také psaní a čtení.

Sdílet článek