Novinka v hubnutí bez hladovění

Pokud chcete zahájit přípravy na letní sezónu, zapomeňte na hladovění a nadměrnou dřinu v posilovně. Nemusíte se denně trýznit deseti uběhnutými kilometry nebo dvěma hodinami posilování. Stejně tak se nemusíte vzdávat oblíbených sladkých chutí. Hubnout lze i chytře s novým Chia Shake! Jak na to? Prohlédněte si praktické recenze skutečných uživatelů, kteří vás seznámí se všemi benefity hubnutí a nabídnou zajímavé tipy, jak vás dieta začne skutečně bavit!

Minimum zbytečných sacharidů, maximum kvalitních bílkovin

Na tomto principu funguje keto dieta, kterou lze vylepšit chutným Chia Shake. Podle Chia Shake recenze je celý koncept drinků postavený na variabilitě a rozličných chutích, s nimiž vaše hubnutí rozhodně nebude nuda! Nejvýznamnější je podíl kvalitních bílkovin, díky nimž začnete odbourávat nahromaděné tuky v těle a spalovat je. Svaly přitom zůstávají a vaše postava se formuje, stejně jako klesá číslo na osobní váze.

Koktejly jsou příjemným zpestřením během dietního režimu, mají ale také skvělý podíl na regeneraci po sportovních aktivitách. Obsahují totiž důležité množství bílkovin a díky obsahu chia semínek tělu dopřejete i potřebné vitamíny, například cenné déčko a B12, a minerály. Chia Shake zkušenosti jsou velmi pozitivní a to nejen díky atraktivní ceně a stejně tak pestré škále chutí pro každou náladu. Koktejly si mohou dopřát i vegani, protože všechny suroviny jsou pečlivě vybrané a schválené The Vegan society.

Snadná a rychlá příprava

U koktejlů budete překvapeni jednoduchou přípravou. Jednoduše naberete vámi vybraný shake odměrkou, prášek vložíte do shakeru a podle chuti přidáte vodu nebo mléko. Pořádně promíchejte a můžete pít podle potřeby po sportu, před obchodním jednáním nebo třeba místo svačinky, když jednoduše nestíháte. S kvalitními koktejly bude hubnutí snazší, efektivní a bez hladovění. Tyto praktické svačinky můžete pojmout i jako odměnu za dodržení jídelníčku, popřípadě jako zdravou svačinku za každé další shozené kilo.