Nová vrata do garáže bez kompromisů

Garáž se neobejde bez kvalitních vrat, které jsou jistou ochranou majetku a navíc zhodnocují nemovitost. Pokud je garáž součástí rodinného domu, vyplatí se investovat do vrat ve stejném barevném provedení. Hledáte-li vrata k samostatně stojící garáži, nemusíte hned kupovat tu nejdražší variantu, zvláště, pokud se jedná o garáž u chalupy. V nabídce ale najdete širokou škálu technicky řešených vrat, s nimiž bude nejen vaše vozidlo v bezpečí.

Jednoduché ovládání jako bonus

Garážová vrata zahrnují mnoho variant zpracování pro náročné zákazníky i ty, kdo hledají kompromis mezi cenou, kvalitou a bezpečností. Velké oblibě se těší tradiční dvoukřídlá vrata, jež nezabírají žádný prostor uvnitř garáže. Praktická křídla se dají využívat k jednoduchému průchodu zvlášť v zimních měsících, kdy nemusíte otevírat celou garáž. Tato cenově dostupná vrata lze objednat v různých typech s tepelnou izolací. Plechová vrata mohou být zateplená i nezateplená a stejně tak se nabízí hliníková vrata s izolací. Další variantou jsou výklopná vrata  spadající do cenově dostupnější kategorie. I tato vrata jsou dostupná v levnější nezateplené i zateplené variantě a kromě klasického ručního výklopného mechanismu lze připlatit za dálkové motorové otevírání. Velmi praktické řešení představují posuvná vrata, jež se otevírají do kolejnic po boční straně uvnitř garáže. Nezamezují tak prostoru nad stropem, kam jinak můžete upevnit třeba žebříky nebo úchyty na sportovní vybavení. Vrata lze otevřít jen částečně a je pouze na vás, jaký dekor si vyberete.

Pro novostavby i starší garáže

Rolovací vrata jsou velmi populární. Dají se instalovat i u starších staveb a vypadají stále skvěle! Nespornou výhodou je variabilita montáže, vrata se dají montovat zvenčí před otvor, přímo do otvoru a stejně tak klasicky dovnitř garáže za stavební otvor. Vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi se pyšní sekční vrata. Vrata pořídíte v mnoha barevných kombinacích, jež budou dokonale ladit s okny stavby. Model sekčních vrat se snadno ovládá a v neposlední řadě vás zaujme příznivá cena.