Nosiče lyží a snowboardů pro celou rodinu

nosiče lyží a snowboardů

Že jste ještě letos nenavštívili svou oblíbenou sjezdovku? Pak neváhejte, zabalte vše potřebné a nezapomeňte na bezpečné a komfortní uskladnění lyžařské výbavy, běžek i snowboardu. Zvláště pokud nemáte velké auto nebo kombi variantu, může být převoz vybavení pro zimní sporty pořádný oříšek. To se vám ale nestane, jestliže se rozhodnete pro kvalitní nosiče lyží a snowboardů.

Nosiče lyží – ideální varianta pro malá auta

Majitelé menších aut ocení nosiče lyží, které by jinak do vozidla neuskladnili. Tyto praktické nosiče jsou snadno nastavitelné a podle velikosti pojmou i šest párů lyží nebo třeba čtyři sjezdová prkna. Velkým plusem je možnost zamknutí, eventuálně vysunutí mimo vozidlo. Přední výrobci pracují s velmi odolnými a stálými materiály, což potvrzuje časté využití aluminiové konstrukce a magnetů pro pevné a stabilní uchycení. Široká paleta modelů nosičů pro lyže a stejně tak snowboardy si najde nakupující z řad početnějších rodin i náročných zákazníků, již sází na vysokou kvalitu a samozřejmě i profesionální a reprezentativní provedení. Kromě samotných nosičů na střechu naleznete ve výběru též ochranné vaky a příslušenství pro zabezpečení zimní výbavy.

Nosiče snowboardů pro mladé

Mladí lidé se často oddávají sněhovým radovánkám na prkně, než aby okusili klasiku v podobě lyží. Trend snowboardu se zároveň drží, proto výrobci myslí i na speciální nosiče snowboardů, s nimiž máte garanci bezpečí a zajištění i během delší cesty do zahraničí. Prohlédněte si atraktivní nabídku a sami se rozhodněte, jaký systém uchycení i montáže vám maximálně vyhovuje. Vsadíte-li navíc na zavedenou firmu s letitými zkušenostmi a doopravdy pestrým sortimentem produktů, máte jistotu kvality a vysokého zákaznického standardu. Díky pravidelným akcím a výprodejové sekci si užijete zimní radovánky bez omezení. Tak oprašte běžky, připravte hůlky, namažte lyže a vyrazte vstříc novým zážitkům.

Sdílet článek