Nevšední dárky pro vaše blízké

seskoky padákem

Prodejny se spodním prádlem, parfémy a knihami každoročně před Vánoci praskají ve švech. U stromečku tak pravidelně předstíráme radost z dalších párů ponožek, krajkového negližé nesprávně zvolené velikosti nebo z bestselleru, k jehož stránkám se pro povinnosti stejně nedostaneme. Těmto nudným dárkům bez špetky kreativity ale dávno odzvonilo. Na pořadu dne jsou maličkosti s nádechem jedinečnosti, netradičně zabalená letenka do Himalájí, a hlavně senzace, k jejichž uskutečnění bude obdarovaný potřebovat jistou dávku odvahy!

Zážitek na celý život nejen pro dobrodruhy

Copak jste vy sami nikdy nezatoužili proletět se balónem vysoko v oblacích, pustit se střemhlav na laně do rokle nebo se vyfotit při seskoku z letadla? Zkuste se letos vykašlat na stereotyp a darovat druhým obálku s poukazem na rozkmitání tepu, zvýšení tlaku a vyplavení endorfinu. Letecké zážitky mohou v lidech budit strach, ale po dopadu na pevnou půdu, zatouží po dalším kole! Někdy se tak z jednorázového zážitku stane závislost na zbytek života. Lety balónem patří k oblíbeným darům pro novomanžele, výhled na krásy Česka ale můžete zakoupit i větší skupině přátel. K velmi žádaným poptávkám patří též seskoky padákem. Vězte, že z pohledu diváka nikdy neprožijete pocity zúčastněného letce, který se z několika set metrové výšky snese s barevným zázrakem zpět na zem.

Svět z výšky železných ptáků

Pakliže jste přesvědčeni, že kolem sebe nemáte dobrodruhy takového formátu, aby sami vyskočili z letadla, popřípadě se nezhroutili při stoupání horkovzdušného balónu, zkuste mírnější formy adrenalinu. K těm lze zařadit třeba tandemové seskoky s profi instruktorem. Lákavá je také nabídka vyhlídkových letů letadlem, vrtulníkem, či dokonce větroněm s výběrem konkrétní lokality pro vzlet. Blýskněte se a proměňte narozeniny, Vánoce, nebo výročí v nezapomenutelný den, v němž překoná obdarovaný jednu z mnoha životních výzev.