Nevíte, co koupit přátelům k narozeninám? Co takhle dřevěné obrazy na stěnu?

dřevěný obraz

Přírodní dřevo je krásný materiál, který v interiéru vytváří příjemnou atmosféru. Dřevo působí teple a se svými různě vyvedenými letokruhy je vždy originální. Není proto divu, že se ze dřeva vyrábí nábytek i bytové doplňky. Dokonce si můžete koupit dřevěné obrazy a vyzdobit jimi stěny ve svém bytě nebo kanceláři.

Zajímavé dřevěné obrazy 

Březové dřevo má zajímavou bělavou barvu, někdy se žlutým nádechem. Poznáte ji tak velmi snadno mezi ostatními druhy dřeva. V minulosti se bříza používala k výrobě kol nebo na obruče. Řezbáři a truhláři z ní vytvářeli drobné výrobky – floky, cívky, obuvnické kolíčky, dřeváky či kopyta. I dnes se březové dřevo stále využívá, a to pro výrobu dýhovaného, překližkového nebo masivního nábytku, a to hlavně ve Švédsku nebo Finsku.

Z březové broušené překližky jsou také dřevěné obrazy na stěnu. Každý kus je vlastně díky použitému materiálu originálem. Na výběr je spousta motivů s různými výjevy – obrazy květin, moře, západ slunce či levandule z Provence.

Hledáte dárek pro přátele? 

Jsou to obrazy, kterými si budete moci zútulnit svůj obývací pokoj, jídelnu, ložnici i chodbu. Černobílé obrazy se zase budou výborně hodit do prostoru pracovny nebo kanceláře. I ve svém zaměstnání chcete přece pracovat v hezkém prostředí. Obrazy na stěnu však jsou také ideálním dárkem pro vaše blízké a přátele. Můžete je obdarovat na jejich narozeniny, významné výročí nebo na Vánoce. Takovým dárkem uděláte jistě radost.

Různé velikosti dřevěných obrazů

Dřevěné obrazy na stěnu se prodávají v několika velikostech a tvarech – jako obdélník, který lze zavěsit svisle i vodorovně, nebo čtverec. Jsou vybavené háčkem na zavěšení obrazu a visačkou pro věnování. Výhodou je, že je možné je zakoupit v internetovém obchodě, kde při objednávce nad 365 Kč máte dopravu zdarma. Jedná se o příjemnou službu, která láká k využití.