Někdy stačí velmi málo, aby váš domov prokouknul!

bytový textil

Určitě to znáte také. Jakmile si pořídíte novou věc a dáte si ji například do obýváku, rázem jako kdyby celý prostor ožil. Toužíte po změně ve vašem interiéru?  Není potřeba kupovat si nový nábytek nebo vybavení. Ono totiž někdy stačí jenom pořídit věcem nový „obal“. A takovým obalem je bytový textil. Podívejte se s námi, jak snadno můžete dát svému domovu novou šťávu.

Není na čase pořídit si nové záclony nebo závěsy?

Nic není nesmrtelné, ani vaše záclony. Opravdu si myslíte, že vypadají 10 let stále dobře a koupě nových není potřeba? Možná, že není, roztrhané nejsou, ale ruku na srdce: jejich barva už není sněhobílá, a kdybyste vyměnili vzorek, délku, střih nebo materiál, teprve byste viděli ten rozdíl! A hlavně ta oslňující nová běloba a s ní světlo, které by se rázem rozlilo po vaší místnosti. Stejně jako byste umyli po dlouhé době okna. Možná je ten pravý čas podívat se po něčem modernějším, zvažte to.

Zatímco pořízení nových záclon nemusí být každému patrné na první pohled, závěsy jsou na tom jinak. Nabízí v mnoha barevných variantách i různých materiálech. Když vyměníte například vybledlé béžové za moderní vínové, rozdíl bude patrný na první pohled. Při výběru nových závěsů jen pamatujte na jedno: tmavá barva opticky prostor zmenšuje, světlejší a pastelové odstíny ho naopak zvětšují. Pokud toužíte po silném zatemnění, budete muset volit tmavší a sytější barvy.

Minimalisticky laděnému interiéru svědčí i závěsy se vzorem. Naopak, máte-li v místnosti hodně doplňků, vzorky vybírejte jen decentní nebo žádné.

Ložnici oživí nové povlečení

Na nudu v ložnici má samozřejmě vliv něco úplně jiného, než je povlečení, nicméně každému se spí lépe v novém čistě vypraném ložním prádle než v takovém, které zná už x let, a které ztratilo svou původní hebkost. S novým povlečením dostane ten správný šmrnc celá ložnice. A že je v dnešní době opravdu z čeho vybíra nemusíme ani zdůrazňovat. Vedle klasického jednobarevného povlečení se nabízí moderní vzory, jako jsou puntíky, kostičky nebo i vtipné obrázky.

Obraťte se na e-shop www.dante.cz a prolistujte se pestrou nabídkou bytového textilu. Tady inspiraci rozhodně najdete.

Sdílet článek