Nejlepší novoroční předsevzetí pro rok 2018? Naučte se cizí jazyk!

jazyková škola Praha 2

Taky už spřádáte plány do nového roku? Už víte, co vše musíte udělat jinak? Žádná čokoláda, méně alkoholu, více sportu? Asi jsme se již všichni poučili z předchozích let, a tak je dobré dávat si reálné cíle, ať nejsme zbytečně zklamáni a demotivováni. Jedním z takových cílů se hravě může stát touha po vědění. V roce 2018 se zdokonalte v cizím jazyce. Lákala vás vždy francouzština či španělština? Teď je ta nejlepší doba zapsat se do kurzu! Získáte nejen znalosti, které vám nikdo nevezme, ale i zkušenosti a skvělé přátele.

Nastupovat! Britannika právě vyplouvá!

Jazyková škola Praha vezme váš záměr naučit se plynule mluvit stejně vážně jako vy. Najde cestu pro všechny, i pro ty, kteří si do teď mysleli, že na jazyky nemají buňky. Naučí vás díky kreativní výuce mluvit, číst i psát. Co víc, o cizojazyčných zemích vám poskytne i hlubší informace. Naučí vás například rozeznávat rozdíl mezi britskou a americkou angličtinou. Videomateriály poskytnuté BBC a National Geographic vás seznámí s kulturou cizích jazyků.

Při první hodině vám lektor odkryje plán výuky. V dalších hodinách vás motivujícím způsobem vede krok za krokem k vašemu cíli. Součástí každé výuky jsou moderní učebnice, audio poslechy a videa, to vše v ceně kurzu. Jazyková škola Britannika vám ochotně všechny potřebné materiály zapůjčí a poskytne.

Nejlépe se naučíte mluvit při výměnném pobytu

Učebnice i vřelý přístup vyučujících jsou základy pro vaši schopnost překonat bariéru v řeči. K úplné dokonalosti svoje jazykové umění však dotáhnete jen tehdy, když vás takříkajíc někdo hodí do vody a vy se prostě musíte naučit plavat. Jazyková škola Praha 2 nově nabízí i studijní pobyty v zahraničí. Zkušenosti, které získáte během několika dní ve Španělsku či Itálii, ve vás doslova zažehnou žízeň po dalším vědění. Cizí jazyk se můžete naučit v každém věku, udělejte první krok sami, nebo ho pomozte udělat někomu ve svém okolí a věnujte mu jazykový kurz jako dárek.

Sdílet článek