Nejlépe vybavené fitness centrum v Ostravě

fitness Ostrava

Zadýcháváte se do schodů a okolo břicha se vám vytvořila nevzhledná pneumatika tuku? Je tedy na čase s tím začít něco dělat. Nejlépe se pustit do nějakého sportu, jenž vám zlepší fyzickou kondici a pomůže se zbavit tukových polštářů. Co si třeba pořídit permanentku do fitness?

Fitness centrum v Ostravě

Výhodou fitness centra je možnost sem chodit za každého počasí. To se třeba o běhání říct nedá, protože ve sněhu nebo v dešti se utíká dost nepohodlně. Když si koupíte permanentku, už tu máte před sebou závazek, který byste měli splnit. Bude vás to nutit na cvičení docházet a postupně budovat muskulaturu. Fit Park – fitness Ostrava patří mezi největší centra tohoto druhu v České republice. 

Stroje pro každého

Na ploše téměř 2 200 m2 zde najdete na 160 strojů světových značek, které může využívat široká klientela. Od svátečních sportovců až po profesionály. V kardiozóně je více než 60 strojů, takže se vám nemůže stát, že budou všechny obsazené, když zrovna budete chtít cvičit. Určitě využijete veslovací trenažéry, stroje imitující chůzi po schodech či trenažer pro nácvik šplhu na laně.

Skupinové lekce pro muže i ženy

Neradi cvičíte sami, protože potřebujete mít k sobě tahouny? Fitness centrum Ostrava poskytuje také skupinové lekce pro muže i ženy – jógu, fitbox, body rock. Jestliže se vám líbí spinning, zacvičíte si ho v samostatném spinningovém sále se vzduchotechnikou a špičkovou audiotechnikou. Zajímavá je také funkční zóna, v níž je možné nacvičovat výbušnost. A přece si nenecháte ujít dráhu s umělou trávou pro trénink se sáněmi prowler nebo gymnastické kruhy, hrazdy a šplhací lana.

Fitness Ostrava Vítkovice kromě strojů má k dispozici také badmintonové kurty, infra saunu pro odpočinek i kavárnu, kde budete moci nabrat nové síly a občerstvit se před odchodem domů.

Sdílet článek