Návrh a tisk vizitek můžete zařídit online

Tisk vizitek online

Pokud jste v časové tísni a potřebujete rychle vizitky své firmy nebo podnikání, nechte si je vyrobit jednoduše přes internet a budou k vám doručeny do 24 hodin. Tisk vizitek online je v dnešní době k dispozici a stává se velmi oblíbenou a využívanou službou. Vše zařídíte přímo od svého pracovního stolu bez zbytečného pobíhání venku. Navíc si můžete být jisti, že vaše vizitky budou vytištěny na kvalitním papíře a v sytých barvách přesně takových, jaké si zvolíte.

Vizitky dle šablony nebo s vlastním designem

Vizitka by měla být přehledná a obsahovat pouze základní údaje. Přesně tak jsou koncipovány desítky grafických návrhů, ze kterých si můžete na internetové stránce vybrat takový, jenž nejlépe odpovídá vaší firemní identitě. Tím ušetříte svůj drahocenný čas i peníze. Pokud však toužíte po originalitě, vymyslete si svůj vlastní design, který snadno nahrajete tiskárně přes webové rozhraní.

Parametry vizitek

Vizitky se tisknou na tvrdší křídový papír lesklý nebo matný ve dvou standardních rozměrech: 90 × 50 mm a 85 × 55 mm. V jednoduchém kalkulátoru si vyberete formát, druh papíru, náklad a tisk jednostranný či oboustranný. Na výběr máte například také laminaci, která zajistí reprezentativnější a luxusnější vzhled vizitky a její větší odolnost proti roztržení nebo ohnutí rohů. Po vašem výběru se zobrazí cena, kterou za vizitky zaplatíte. Samozřejmě je i poté možné tiskové parametry měnit dle svého uvážení.

Sjednocený design šablon

Ve firmách i podnikání se tradičně používají také jiné tiskoviny, které by měly nést podobný styl. Využít můžete sjednocený design šablon, který je vám k dispozici. Pokud si necháte vytisknout vizitky v jednom z již existujících návrhů, můžete si ve stejném stylu objednat i hlavičkový papír. Vaše firma tak bude působit uceleným dojmem, což samozřejmě přidá na reprezentativnosti.

Sdílet článek