Návod, jak ušetřit při nákupu kancelářského nábytku

V dnešním Zkracovátku zkrátíme náklady spojené s pořizováním kancelářského nábytku, a přece neslevíme na jeho bytelnosti a designu.

Světová legenda jménem Vitra pronikla na náš trh. Po létech strávených s nekvalitními podnikatelskými výstřelky let devadesátých se Češi postupně propracovávají ke švýcarské preciznosti nejen u náramkových hodinek. Sehnat moderně vyhlížející nábytek špičkové kvality je i v současnosti problém. Obchody jsou plné nekvalitních šuntů, které nelze odhalit pouhou cenou. Dokonce i za desítky tisíc se kupující mohou spálit šuntem z lamina potaženého dýhou. Korunu nábytkářskému fušerství nasadily řetězce, které snad v rámci péče o životní prostředí, nasazují nábytek vyrobený z pilin. Využívají odpad vzniklý při výrobě dřevěného nábytku, aby jej zákazníkům vnutili v hávu designového nábytku. Samozřejmě konkurovat na trhu mohou leda tak cenou. Není proto divu, že kupující jsou již otráveni pokusy obchodníků prodat jim nekvalitní šunty a stále častěji sahají po kvalitním, byť drahém nábytku. Svou výdrží totiž mnohonásobně předčí levnější konkurenci. Přesto lze i tento koupit mnohonásobně levněji než za pořizovací cenu. Poradíme jak.

Designový kancelářský nábytek Vitra až pětkrát levněji

I takové perly světového nábytkářského designu jako švýcarský nábytek Vitra je možné u nás pořídit až pětkrát levněji než za pořizovací cenu. Pražský Officeoutlet Vitru předvádí ve svém holešovickém showroomu. Na vybrané kousky se lze jet podívat i do jesenického skladu, kde nábytek uchovávají ve výborných podmínkách, aby jeho životnost byla co nejdelší. Při nákupu z druhé ruky jsou právě skladovací podmínky tím klíčovým a pak samozřejmě cena, která je v tomto případě více než příznivá: Nábytek značky Vitra je k mání za 20% ceny původního nového nábytku. Pro jeho nákup nemusí být zákazník žádný Rockefeller a přitom se tak může konečně cítit – v moderně zařízené kanceláři, jejíž vybavení návštěvníci ohodnotí na sta tisíce.

Sdílet článek