Naučte se angličtinu s profesionály!

Máte problémy s angličtinou a cítíte, že vědomosti nabité ve škole, se kvůli vašemu nedostatečnému procvičování kamsi vytratily? Potřebujete se naučit anglický jazyk kvůli své práci nebo jste si jisti, že byste s lepší jazykovou vybaveností získali více sebevědomí při cestování? Důvodů, proč se naučit nebo zdokonalit angličtinu, může být mnoho. Pravdou zůstává, že se jedná o nejpoužívanější světový jazyk a jeho znalost je v dnešní době zkrátka nutností.

Kurzy angličtiny nabízí pražská jazyková škola Lingua Sandy, a to rovnou v několika úrovních. Záleží na vás, který stupeň bude pro vás ten pravý.

Různé druhy kurzů angličtiny

Určité druhy kurzů angličtiny fungují také jako přípravné kurzy k mezinárodně uznávaným zkouškám. Pro někoho, kdo si chce pouze popovídat s cizími přáteli nebo používat angličtinu na dovolené, bude ideální kurz pro začátečníky, mírně nebo středně pokročilé. Nechybí ani kurzy pro děti, které jsou přizpůsobené věku studentů. Obecně škola využívá propracovanou metodiku výuky, jež je složena z několika nejpoužívanějších metod.

Kromě kurzů, které obvykle trvají 3 – 4 měsíce a začínají v únoru či březnu, nabízí škola intenzívní několikadenní kurzy letní s českým lektorem nebo rodilým mluvčím.

Kvalitní škola s dlouholetou praxí

Výuka angličtiny probíhá ve škole Lingua Sandy pod vedením pravidelně prověřovaných lektorů předním českým metodikem z Karlovy Univerzity, což zaručuje její vysokou úroveň. Jedná se o jazykovou školu, která má 23letou praxi a učí se zde kromě angličtiny dalších 40 evropských a světových jazyků.

Nespoléhejte se na to, že se angličtinu naučíte sami pohodlně doma s chytrými knihami v ruce. To se totiž povede jen těm nejtrpělivějším a nejhouževnatějším jedincům. Větší jistotu, že se jazyk opravdu naučíte, každému z vás rozhodně přinese kvalitní kurz angličtiny!

Sdílet článek