Nátěry fasád k prodloužení jejich životnosti

nátěry fasád Plzeň

Čas plyne nesmírně rychle. Co je dnes nové, bleskově stárne, avšak existují způsoby, jak životnost prodloužit bez potřeby opětovné výměny za novinky. Vždyť například u bydlení nejde zrovna o malé částky. 

Odborné mytí a čištění fasád

Domy musí být na stále měnící se vlivy počasí dostatečně připravené, aby odolávaly i skutečně nepříjemným situacím. Jenže nelze ochránit naprosto vše, nejčastěji dostávají zabrat fasády, které se také nejvíce podrobují opravám. Budovy se potýkají s poškozováním omítek, které se ničí a následně dochází k jejich zvětrávání. Oprýskaná a vybledlá fasáda nevypadá vůbec pěkně, proto se obraťte na odborníky s mnoha zkušenostmi, kteří tento problém vyřeší ve velmi krátkém čase. Čištění a nátěry střech či fasád pomohou nejen s vylepšením vzhledu, ale zároveň prodlouží jejich životnost. Nátěry fasád Brno jsou tu pro vás s profesionálními službami a konkrétně vám poradí, co bude pro vaši nemovitost ideální. Provádí se úpravy jak u rodinných, tak u panelových a bytových domů. Existují i možnosti realizace různých barevných designů, čímž stavby hodně prokouknou. 

Nátěry fasád pomocí moderních způsobů

I během natírání fasád se praktikují modernější způsoby, které zaručí kvalitnější a rychlejší provedení. Především se využívají airless technologie, tedy bezvzduchové. Pokud se srovná tento nátěr s nástřikem stlačeným vzduchem, lze si všimnout mnohem menšího ukapávání barvy, vyšší kvality a pochopitelně svižnějšího samotného nástřiku. Během krátké doby se zvládnou udělat i velké plochy, dokonce s nižší spotřebou barvy, což ušetří finanční náklady.  Na nátěry fasád Plzeň, ale i jinde v České republice se používají pouze barvy s vysokou kvalitou, které obsahují odolné pigmenty. Jakmile se obrátíte na firmu, obdržíte cenovou nabídku zdarma. Zrealizované práce se navíc spojují se zárukou až na pět let.

Sdílet článek