Nastartujte kariéru úspěšného makléře

jak se stát realitním makléřem

Máte čerstvě po škole, popřípadě hledáte solidní příjem i ke studiu? Chcete se věnovat zákazníkům, poskytovat špičkový servis a mít stabilní a velmi slušný příjem? Pak vyzkoušejte práci realitního makléře. Pro mnohé je to skutečně práce snů, protože zahrnuje pouze nezbytný čas strávený administrativou v kanceláři, ale většinu pracovní doby je realitní makléř v terénu, má schůzky s potencionálními klienty a čas tráví rovněž prohlídkami nemovitostí.

Plníme lidem sny

Práce v realitách se jeví jako velmi nadstandardní odrazový můstek k získání zkušeností nejen v realitách, ale také v lidských vztazích. Práce realitního makléře zahrnuje hledání a navrhování řešení pro bydlení. Proto je nezbytné, aby byl budoucí makléř empatická osoba s kreativním duchem. Spolupráce může být úspěšná pouze v případě, že je realitní makléř kvalitní finanční a právní poradce, proaktivní asistent, psycholog a zároveň dokáže vymýšlet alternativy pro potřeby klientů. Že nemá realitní makléř práce přesně stanovené, dokazuje také variabilní pracovní doba. K tomu všemu dobrý realiťák vůbec nepotřebuje tituly, jde spíše o jeho odhodlání a ochotu učit se novým věcem. Rádi byste proměnili své umění jednání s lidmi ve skutečnost? Pak se obraťte na RE/MAX Anděl. Makléři zde sice nejsou zaměstnáváni, ale získávají 100% zázemí pro rozjezd vlastního podnikání. Rovněž obdrží kontakty, dlouhodobé a efektivní kurzy i další příležitost se vzdělávat podle svých potřeb.

Jaký má realitní makléř plat?

Jestliže nevíte, jak se stát realitním makléřem, začněte se učit u lídrů na trhu. Noví realitní makléři jsou nejen v Praze vítáni! Možná patříte mezi jedinece, kteří se dokáží vžít do potřeb ostatních a hledat optimální řešení jejich životní situace. Pak je tato práce pro vás jako stvořená. Značně atraktivní je také plat realitního makléře. Ten je zpočátku v řádech tisíců korun měsíčně, nicméně po zapracování a vybudování portfolia nemovitostí k prodeji si může každý šikovný makléř vydělat výrazně více, a to v řádu několika desítek tisíc.

Sdílet článek