Náhrada papírové dokumentace za elektronickou agendu

elektronická evidence docházky

Téměř ve všech oborech práce se stále setkáváme s množstvím papírových dokumentů. Tam, kde se již uplatňují elektronické verze, je jejich princip často složitý a zdlouhavý. Mnoho zaměstnanců by uvítalo zrušení ručně psané docházky a zanesení potřebných dat do přehledného systému. Bohužel ani v této vyspělé době nelze uvedené představy plně naplnit. To ovšem neplatí pro školky, jesle a dětské skupiny, kde se naprosto změnila situace díky zavedení převratného systému Dignus.

Elektronická verze Dignus zaznamenává velkou oblibu u rodičů dětí navštěvujících jesle či mateřskou školku. Neméně se geniálnímu systému těší všichni členové těchto zařízení, kteří dříve věnovali mnoho času důkladnému psaní docházky, záznamům o nemoci a individuálních omezeních jednotlivých školáčků.

Elektronický systém Dignus

Elektronická evidence docházky denně určuje počet dětí ve třídě nebo ve skupině, což umožňuje snadno spočítat množství obědů a svačin pro konkrétní den. Systém Dignus pracuje na principu čipových karet. Nespornou výhodou je okamžitý přehled vyúčtování pro školkovné, které je hrazeno dle požadavků provozovatele příslušného zařízení. Faktury a ostatní náležitosti lze jednoduše vytisknout jako potvrzení pro rodiče nebo je archivovat pro další účely. Systém registruje veškerá data, která jsou přístupná pouze povolaným osobám z řad zaměstnanců a rodičů. Zabudovaný software si poradí s vedením statistik, zavedenou elektronickou evidencí tržeb a celkově zlepšuje spolupráci mezi pedagogy a dětmi.

Přístup prostřednictvím chytrého telefonu

Dignus šetří čas, je srozumitelný a nabízí snadné ovládání. Ředitelé zařízení do něj mají přístup i z tabletu či chytrého telefonu, což zaručuje dostupnost informací odkudkoli a prakticky kdykoliv. Příslušné moduly a vysoký stupeň zabezpečení činí zavedený systém vysoce spolehlivým. Informujte se a podpořte rozvoj také vašeho zařízení nebo jako rodič chtějte maximální servis!