Na tom, kam umístíte své webové stránky, záleží. Bude vám stačit webhosting?

Webové stránky jsou dnes samozřejmostí pro každého podnikatele, firmu, ale nejen pro ně. Potřebujeme je pro šíření informací o svých zájmech a koníčcích, často se na nich prezentujeme jako rodina či osoba. Ne vždy nám totiž stačí či vyhovují sociální sítě. Kam však webové stránky umístit?

Umístění webových stránek nejvíce ovlivňuje to, jak velká je či bude jejich návštěvnost, jak rozsáhlá bude databáze těchto stránek, ale i jak citlivá data na nich plánujeme uchovávat. Z toho důvodu některé firmy nechtějí sdílené servery a volí vlastní. Obvykle to ale není nutné. I velkou návštěvnost dnes zvládne web hosting (též webhosting) s dobrými parametry. Co to vlastně je?

Webhosting vám nabídne vše, co pro umístění webových stránek potřebujete

Koupit si server, platit si serverhosting a správce serveru – to je skutečně drahá záležitost. Dnes to už není nutné ani v případě, že provozujeme hodně navštěvované stránky. Webhosting poskytne vašim webovým stránkám dostatečně velký prostor a veškeré potřebné služby, včetně e-mailu. Stránky běží na vaší vlastní doméně. Kdykoliv je tak máte možnost přestěhovat na jiný webhosting a uživatelé stránek či jejich čtenáři si změnu webhostingu vůbec nevšimnou.

Mezi webhostingy je samozřejmě rozdíl. Každý poskytovatel webhostingu má trochu jinou politiku služeb. Mezi nejlepší nabídky na trhu patří webhosting Váš Hosting. Jde o velice spolehlivý a rychlý hosting se skvělou technickou podporou. Služby webhostingu lze snadno administrovat dokonce i přes mobilní telefon. Webhosting je zajištěn, nechybí DDOS ochrana a HTTPS máte zdarma. Samozřejmostí jsou každodenní zálohy a skvělý e-mail s mobilním webmailem a funkčním antispamem.

Webhosting i pro weby na WordPress

Máte svůj web postavený na WordPressu? Dnes jde o jeden z nejoblíbenějších CMS vůbec. Právě pro WordPress nabízí Váš Hosting dokonce speciální tarif – WordPress hostingBěžně je za cenu 99 Kč měsíčně, aktuálně dokonce za pouhých 19 Kč měsíčně. Tento hosting je speciálně optimalizován pro potřeby WordPressu. CMS si nemusíte ani instalovat O vše se vám postará webhostingová služba. Takže pokud si chcete založit své webové stránky, rozjet magazín nebo blog, stačí, když se budete starat o obsah. O zbytek se vám už postará webhostingová služba. Navíc získáte slevy na zajímavé partnerské pluginy pro WordPress.

Když vám jedny webovky nestačí

Chcete provozovat více webových stránek najednou, tedy několik webů na vlastní doméně? Domluvte si službu multihosting. Služba nelimituje počet domén, databází ani e-mailových adres. Nemusíte tak s každými novými webovkami řešit další webhosting. Nabídne vám to svobodu při podnikání. Díky využívaným SSD diskům je velice výkonným.

Dedikované servery pro náročné profíky

Jestliže máte vyšší nároky, jsou pro vás řešením dedikované servery. V částkách od 2800 až po 4600 Kč měsíčně vám je pronajme Váš Hosting. Jde o skvěle nakonfigurované a spolehlivé servery se super rychlými SSD a vyhrazeným výkonem. O server se nemusíte starat. Péče o něj je v režii poskytovatele služby. K dispozici je 1Gbps konektivita s neomezenými daty. Samozřejmostí je možnost vzdáleného restartu a technická podpora.

Když chcete jet na vlastním

Potřebujete vlastní server, ale nevíte, jak si jej vybrat? Váš Hosting má pro tyto případy připraven propracovaný a podrobný VPS konfigurátor. Nabídne vám skvěle připravené servery, které si však sami nakonfigurujte podle svých potřeb. Sami si volíte parametry RAM, CPU, diskový prostor i vybíráte mezi SSD a HDD. Volíte si též instalaci serveru. Zdarma je monitoring 24/7, root přístup, VPS centrum umožňující jednoduchou správu webu a 60 minut správy měsíčně bez zvýšení nákladu. Vybranou konfiguraci si navíc máte možnost vyzkoušet po dobu sedmi dnů a rozhodnout se, zdali vám vyhovuje.