Na dovolenou v dodávce? Proč ne?

Chcete na dovolenou vzít i své kamarády či širší příbuzenstvo, ale do osobního automobilu se nevejdete? Nebo potřebujete převézt nábytek, zboží či jiný materiál? Ve všech případech vám plně poslouží dodávka.

Letadlem, nebo automobilem? Tuto otázku si při výběru dovolená pokládá spousta lidí. Letadlo je samozřejmě rychlejší, ale pokud chcete letenky za rozumné ceny, je třeba si je rezervovat mnohdy i s půlročním předstihem. To do auta, popřípadě do dodávky nasednete a jedete. A samozřejmě za podstatně menší peníz.

Od koho?

Že na dodávku nemáte peníze? A kde stojí, že si ji musíte kupovat. Můžete si ji vypůjčit. Třeba od společnosti Dodávky Kohout (dodavky-kohout.cz) sídlící v pražských Dolních Měcholupech. Zde jsou k mání dodávky vhodné jak pro převoz zboží materiálu (klasické standardní dodávky), tak i osob (minibusy). Ty přitom pojmou až 8 osob. Cena zápůjčky minibusu přitom začíná na 1700 korunách na den, což je ve srovnání s cenou pronájmu obytného vozu v podstatě za hubičku.

Rychlé a spolehlivé jednání

Proč zrovna půjčovna dodávek Kohout? Hned z několika důvodů. V první řadě můžete očekávat rychlé a spolehlivé jednání. V ceně zápůjčky je česká dálniční známka, automobil vám bude přistaven čistý, v perfektním technickém stavu a s plnou nádrží (takový ho ale budete muset i vrátit). Rádi byste si vozidlo vypůjčili na delší dobu? Ani tento požadavek nezůstane nevyslyšen. V nabídce jsou spolu s krátkodobými pronájmy i ty dlouhodobé.

S dodávkou za hranice? Jde to!

Chystáte se s vypůjčeným vozidlem za hranice? I to je možné. Všechna nabízená vozidla mají uzavřené havarijní pojištění s asistencí pro celou Evropu. To znamená, že když se s vozidlem cokoliv stane, můžete počítat s jeho odtažením a vozidlem náhradním. Stejně jako s přistavením dodávky na kterékoliv místo v Praze.

Neriskujte

Rádi byste dodávku s řidičem? Máte ho mít! Touto službou se společnost Dodávky Kohout liší od konkurence. Řízení dodávky je přece jen v mnoha ohledech jiné než řízení automobilu a kdo s ním nemá zkušenosti, může se cítit nesvůj. A proč riskovat, když to není třeba? Ať již standardní dodávku, nebo minibus si můžete objednat na odkazu půjčovna dodávek na Praze 10.