Na dílenskou skříň mějte vysoké nároky. Zaměřte se především na její nosnost a kvalitu zpracování!

Dílenská skříň

Všechny dílny mají jedno společné. Neobejdou se bez kvalitního dílenského nábytku. Masivního, odolného a s patřičnou nosností.

V dílnách dochází ke zpracování různého materiálu. Dřevěného, kovového, plechového, a to mnohdy za použití různě nebezpečných chemikálií. I těm dílenský nábytek musí odolat.

Odolná a s patřičnou nosností

Do kategorie dílenský nábytek patří ponky a jiné pracovní stoly, vozíky a odolné dílenské skříně. Obzvláště na ty mějte vysoké nároky. Dílenská skříň v první řadě musí být odolná, pod tíhou skladovaného materiálu a nářadí se zkrátka nesmí zřítit.

Plechové skříně POLAK CZ

Vaší pozornosti by neměly uniknout především plechové skříně z portfolia renomovaného výrobce dílenského nábytku, společnosti POLAK CZ, s.r.o. V nabídce najdete skříně plné i prosklené. Praktické vertikální s výsuvnými perfopanely a vertikálním dveřmi. Skříně POLAK navíc jsou velmi variabilní. Místo dveří například můžete mít rolety, místo polic třeba plastové boxy.

Jakou skříň zvolit?

Záleží na jejím využití. Pro skladování drobného nářadí jsou například nejvhodnější zásuvkové kovové dílenské skříně. V šatnách pak nacházejí své uplatnění kovové šatní skříně a lavice. Skladujete ve své dílně barvy a jiné chemikálie? Pak si pořiďte speciální skříň na kapaliny. Bojujete ve své dílně s místem? Váš problém vyřeší dílenská skříň vertikální.

Opravdu barevná dílna

Na výběr navíc máte skříně různých rozměrů a různých barevných provedení. Velké oblibě se těší skříně světle šedé a modré. Možné však jsou i další barvy jako zelená, oranžová, žlutá, šedá, červená i hnědá. Vaše dílna zkrátka může hrát doslova všemi barvami.

Zaměřeno na zamykání

Na výběr však máte i několik zamykání. Všechny skříně ve vaší dílně můžete odemykat jedním klíčem, nebo ke každé skříni můžete mít zvláštní klíč. Stejně tak je možné zamykání jednobodové i dvoubodové.

Sdílet článek