Na detailech v kuchyni záleží

Na pohled mohou jednotlivé byty vypadat na chlup stejně, interiér je ale pochopitelně odlišný podle vkusu majitele. Každý se snaží vybočit z davu a ukázat něco ze sebe. Třeba skrz zajímavé detaily. 

Detaily vpřed

V kuchyni se lidé zaměřují především na samotnou linku. Musí být robustní, s dostatkem úložného prostoru, ideálně bílá a s moderními spotřebiči jako je myčka nádobí, trouba s grilem, mikrovlnná trouba, vinotéka, výrobník ledu, dvoukřídlá lednice, centrální vysavač a luxusní kávovar. Zapomíná se ale na detaily. Úchytky na kuchyňskou linku jsou přesně tím detailem, díky kterému uděláte ze své kuchyně něco extra a všechno ostatní půjde stranou. 

Zajít do obchodu a nakonfigurovat si nábytek do kuchyně umí každý. Opravdové umění je, když do zařizování dáte něco ze sebe. Nemusí jít o extravagantní styl jako je industriál nebo venkov, ale maličkosti, který vykouzlí i z obyčejné linky za pár desítek tisíc originální záležitost. A všichni vám ji budou závidět. 

Divočina 

Můžete si pohrát s barvou a zvolit starorůžovou nebo tmavě zelenou a okrovou. Můžete vše doladit nápadným osvětlením. Můžete vybrat okázalé kachličky. Nebo se vypravit pro úchytky na kuchyňskou linku a dát místnosti úplně nový vzhled a zároveň neudělat vítr v peněžence. 

Při výběru se nemusíte držet stylu kuchyňské linky. Naopak. Kontrasty fungují a poutají na sebe pozornost. K minimalistickému stylu skříněk volte robustní kousky jako ze zámku nebo páky odkazující na temný středověk. Pohrát si lze i s barvou, strukturou nebo materiálem. Kov už je dávno pasé, žebříčku oblíbenosti vévodí dřevo a plast nebo acetát. 

Tou největší výhodou úchytek ke kuchyňské lince je, že nejsou napořád. Jakmile vás omrzí, můžete je bez větších problémů vyměnit za nové, které vám zrovna padnou do oka. Jednou tak a za rok jinak. I taková maličkost promění celou místnost k nepoznání a dá jí novou energii.