Muži milují očima. Erotické podprsenky a sexy prádlo jsou základem milostného života

erotické podprsenky

Neexistuje žádný univerzální klíč ke šťastnému vztahu. Nicméně je pár základních rad, které nám pomohou udržet spokojené milostné soužití. Po čem muži ve vztahu touží a jak do naší představy citlivého partnera zapadají erotické podprsenky?

1. Sexy na pohled

Ne nadarmo se říká, že mužům stačí ke spokojenosti jídlo a sex. Je to sice hodně zjednodušená verze muže, ale plný žaludek a prázdné … jsou opravdu základem jeho spokojenosti. Měly bychom proto o sebe neustále dbát, a to nejen k radosti našeho partnera, ale i k naší vlastní.

Pánové vnímají především očima, takže jim ke stimulaci stačí pohled na sexy tělo. Nemusíme se přitom strojit do ničeho lascivního ani latexového. Naopak. Mnoho mužů preferuje jemnější vzezření svých partnerek, které dává vyniknout jejich ženskosti a éteričnosti. Proto si stačí pořídit svůdné krajkové spodní prádlo, například rafinovaně střižené erotické podprsenky a kalhotky.

2. Vítězný moment překvapení

Žena by měla umět svého muže překvapovat a nenechat upadnout milostný život do rutiny. K tomu někdy stačí vybrat si pro sex jiné místo než ložnici, chopit se iniciativy a nebránit se milostným hrátkám. Někdy dokonale poslouží počkat si na partnera v erotickém prádle posazená na jídelním stole.

Taky můžeme zkusit zahalit své nahé tělo do hedvábného župánku, zpod kterého necháme vykukovat jen podvazky. Opět tady útočíme na mužův zrak. Chceme-li, aby nás hltal očima, musíme mu dopřát to správné potěšení. Avšak nesmíme zapomenout na to, že se v erotickém prádle musíme v první řadě cítit dobře a sebevědomě my samy. Jinak může být výsledek katastrofální.

3. Láska prochází žaludkem

Nejhorší je hladový chlap. Mužům naštěstí stačí málo a většinou jsou spokojení s čímkoliv, co je teplé a nemusí to sami vařit. Pokud chce žena vytvořit opravdu dokonalý milostný večer, měla by začít právě s večeří.

Jídlo samo o sobě může sloužit jako předehra. Stačí využít správné ingredience, které povzbuzují touhu. Dezert už potom můžeme servírovat sami na sobě. Nicméně pozor na to, aby jídlo nebylo příliš těžké. S přeplněným žaludek se sexuální hrátky zvládají o dost hůř a navíc hrozí, že nás v průběhu přemůže spánek.

4. Rovnocenná partnerka

Každý muž jednoho dne dospěje do okamžiku, kdy si uvědomí, že nejlepší sex je se ženou, kterou miluje. I muži totiž potřebují něhu, povzbuzení a pevné objetí. Opravdu zamilovaný muž se nebojí chovat bláznivě a romanticky, jen když mu k tomu dá žena příležitost.

I když jsou rádi pány tvorstva, ve výsledku chtějí partnerky, které se o sebe dokáží postarat. Žádné ufňukané panenky a nesamostatné fifleny. Zralý muž dokáže ocenit ženu, která je mu rovnocennou partnerkou.

5. Ocenění nad zlato

Nikdy neprohloupíme, když se naučíme svého muže chválit a oceňovat. I my potřebujeme slyšet uznání a pochvaly, proto je fér dopřát to stejné i jemu. Vřelá slova a vzájemná podpora udržují spokojený vztah a není třeba se za ně stydět.

S tím souvisí další pravidlo spokojeného soužití. A sice umět vyjádřit své pocity a otevřeně spolu komunikovat. Někdy dochází ke zbytečným nedorozuměním jen proto, že očekáváme něco, co ovšem svému partnerovi nezdělíme. Na druhou stranu pozor na přehnanou pravdomluvnost. Někdy je mlčeti zlato a ve vztahu to může platit dvojnásob.

Jaký je váš recept na spokojený vztah? Umíte udržovat milostný život ve varu a vrací vám partner vaši snahu?

Sdílet článek