Multicar: Německá kvalita v podobě venkovní úklidové techniky

Multicar, to je německá značka, pod kterou se ukrývá široký sortiment venkovní i vnitřní úklidové techniky. A právě venkovní úklidová technika Multicar se může pochlubit prvenstvím na trhu malých nosičů komunální staveb, a to nejen u nás v České republice, ale také v několika dalších zemích světa. Pod touto značkou se ukrývají kompaktní nosiče nástaveb a transportérů, jež disponují dlouholetou, osmdesát let trvající tradicí a kvalitou, která je pro německou značku tak příznačná.

V německém Walterhausenu, kde se nachází závod značky Multicar, probíhá výroba tří typových řad vozidel, a to vozidla Multicar M27 kompaktní transportéry a nosiče nástaveb, M31 kompaktní nosiče nástaveb a transportéry a vozidla Multicar TREMO transportéry a úzkorozchodné nosiče nástaveb.

Multicar M27 kompaktní transportéry a nosiče nástaveb

Mezi přednostní vlastnosti této typové řady vozidel patří zejména vysoký přepravní výkon, kvalita Německých výrobců, inovativní technologie, pohodlná kabina, obratnost při manipulaci a mnoho dalšího. I když se jedná o vozidla s vysokým výkonem, jsou to vozidla velice úsporná a své využití naleznou v široké škále činností. Vznětový motor VW s výkonem 75 kW, anti-blokovací systém a posilovač řízení spolu s vynikajícími jízdními vlastnostmi v podobě možnosti dosažení maximální rychlosti až 90 km/h, činí z vozidel M27 nenahraditelného pomocníka při jakékoliv práci.

Multicar M31 kompaktní nosiče nástaveb a transportéry

Multicar M31 je velice oblíbený zejména pro svou multifunkčnost. Disponuje totiž až třemi místy, kde lze upevnit více než 300 druhů nástaveb a proto je tato typová řada vozidel všestranným pomocníkem při práci. Kabina vozidla zaručuje bezpečnost pro řidiče i spolujezdce, a to díky konstrukci Space-Frame, jež byla byla testovaná certifikačním systémem DEKRA.

Multicar TREMO transportéry a úzkorozchodné nosiče nástaveb

Vozidla TREMO CARRIER v sobě snoubí vysoký výkon a neuvěřitelnou kompaktnost. Ať je léto nebo zima, vozidla Multicar TREMO zastanou veškerou práci, a to i díky plynulému hydrostatickému pohonu, vysokému výkonu a nízkým provozním nákladům. Rámová konstrukce vozidel samozřejmě umožňuje různé nástavby tak, aby i u této typové sady vozidel byla dodržena výjimečná multifunkčnost.

Spolupracujte s výjimečnou kvalitou značky Multicar.

Sdílet článek