Moderní způsoby pro opravy kanalizace

bezvýkopové opravy kanalizace

Kanalizační systém v nefunkčním stavu, tak to je skutečně hrůzostrašná kombinace. Kdo zažil, tak ví a chápe, že v těchto situacích nelze nijak prodlužovat opravy a plné uvedení znovu do provozu. 

Profesionální řešení závad u kanalizace

Menší i větší poruchy kanalizace je nutné vyřešit okamžitě, což je v současnosti možné díky profesionálním firmám, které disponují nejmodernější technikou. Jednou třeba závadu nějak odstraníte vlastními silami, možná i podruhé, ale posléze půjde o výbuch časované bomby. Nashromážděné potíže umí způsobit katastrofu, proto je lepší nalézt pravou příčinu co nejdříve. Bezvýkopové opravy kanalizace trvají velice krátkou dobu, přičemž se zvládne opravení i komplikovanějších poruch. Tento rychlý a efektivní způsob znamená, že odstávka bude nutná pouze na minimální dobu a bez velkých zásahů, což samozřejmě značí také úsporu finančních nákladů. Ušetří vám hlavně používání nových technologií, jde například o rukáv (liner), který dovede vytvořit tvar porušené kanalizace a současně ji plně nahradí. Monitorování kanalizace je progresivní způsob, který šetří starosti, čas a průzkumy se provádějí bez rizik. Samochodné a posuvné kamery se softwarovým vybavením mají na starosti prozkoumání postižených míst.

Odpady a kanalizace pod vládou robotů

Představy o zbytečně rozkopaných místech můžete nechat spát. Roboti jsou zárukou, že vše klapne, jelikož tito technologičtí pomocníci přicházejí vždy, když už nestačí lidské schopnosti. Přednosti robotů se oceňují rovněž během sanací stokových sítí a při vylepšování samotného čištění. Opravy kanalizace lze zajistit pod taktovkou robotického zařízení PROKASRO s kamerou s velmi snadným dálkovým ovládáním. Vysokotlaké čištění se zakládá na čerpání proplachovací vody z vysokotlakého čerpadla hadicí do trysky, následně se uvolňuje zanesené místo.

Sdílet článek