Moderní šaty všech barev a střihů

Ať už máte dokonalou postavu a nemusíte prakticky řešit, co si oblečete, nebo patříte do té méně šťastné kategorie a trápí vás silnější stehna, příliš velká prsa nebo snad objemnější pas, zasloužíte si nosit vkusné šaty vhodné nejen do letních dní. Atraktivní šaty nakoupíte z pohodlí domova online, a to ve celé škále provedení.

Letošní hit: maxi šaty

Velké oblibě se těší letní šaty pro plnoštíhlé v maxi délce. Pestré barvy, populární vzory a zajímavé detaily si oblíbíte při běžném nošení i během svátečních dnů. Vzdušné materiály kombinují oblíbenou bavlnu i pružný elastan pro dokonalý výsledek na každé postavě. Máte-li větší pozadí, oceníte košilové šaty střižené do písmene A. Opticky totiž zužují pas, prodlouží nohy a skryjí nedostatky. Pokud řešíte velká prsa, doporučujeme výstřihy do véčka. Vyvarujte se řasení v oblasti prsou, vysokým stojáčkům a aplikacím na hrudníku. Pozornost zaměřte na jinou část těla, kterou chcete podpořit. Maxi šaty jsou ideální na pláž i do města, budete se v nich cítit sexy a přitažlivě. Nejsou úplně šťastnou volbou pro příliš malé postavy, kdy může vzniknout dojem pytle, a to i při sebelépe zvolených barvách a vzorech. V nabídce najdete samozřejmě i elegantní šaty na ples pro plnoštíhlé, zimní šaty či sukně a šaty vhodné do kanceláře.

Neomezujte se kilogramy

I přes své nedostatky se nebojte barev, střihů a motivů! Nemusíte nutně patřit do první kategorie dokonalých modelek, abyste se cítily skvěle a přitažlivě. Stačí jen zvolit správné materiálové zpracování, střih lichotící vašim křivkám a barvy, jež se dají kombinovat s dalšími kousky z vaší skříně. V letních měsících oceníte šaty s krátkým rukávem, pro někoho mohou být optimální variantou i delší rukávy, zvlášť pokud bojujete se silnýma rukama. A na své si přijdou i mámy a dcery, vytvořte si fantastické komplety a buďte jednoduše in!