Moderní plot zkrášlí váš dům

Zábradlí na balkon

U novostaveb se často myslí i na další doplňky, jež se nesou ve stejném stylu jako samotná stavba. Díky tomu pak můžeme sledovat propracovaný koncept špičkových materiálů a vyladěného designu, s nímž dům roste na hodnotě. A to i včetně plotu. Ovšem ani u starších domů, kde už plot vykazuje jisté nedostatky, popřípadě se vůbec nehodí s provedení domu, se vyplatí investovat do kvalitního a v neposlední řadě funkčního plotu.

Fantazii se meze nekladou

Vkusné hliníkové ploty jsou sázku na jistotu. I když je jejich pořizovací cena vyšší, než je tomu u dřeva či napodobenin z odolných plastových materiálů, odpadne vám spousta starostí s péčí o plot. Oproti dřevu, které vyžaduje vzhledem k proměnlivým povětrnostním podmínkám pravidelnou péči ve formě odolných nátěrů, je hliník prakticky bezúdržbový.

Hliník je právem označován jako materiál budoucnosti, neboť je velmi lehký, tvárný a přitom stabilní, pevný a odolný. Díky materiálovým vlastnostem ho lze upravovat do originálních tvarů a vytvořit tak z plotu nejen ochranný prvek, ale zejména pak jedinečnou ozdobu bydlení. Rozhodnete-li se pro nový, moderní plot, svěřte se do rukou zkušených odborníků, s jejichž pomocí budete bydlet přesně podle svých snů.

Slaďte plot a balkon

Kdo má rád minimalismus, jednoduchost a řídí se heslem, že méně je někdy více, pak určitě ocení možnost stejného dekoru na plotu i balkonovém zábradlí. Zábradlí na balkon lze navrhnout po vzoru plotu a vylepšit ho bezpečnostními prvky. Díky hustému balkonovému zábradlí získáte soukromí před zvědavými pohledy sousedů i kolemjdoucích. Vsadíte-li na jasného favorita v oblasti stavebnictví a investujete do hliníkových doplňků v interiéru či exteriéru, máte jistotu, že získáte nejen obdiv svých hostů, ale zhodnotíte dům. Navíc se budete moci pyšnit výjimečným, nadčasovým a vskutku stylovým plotem či zábradlím.