Míváš špatnou náladu? Jdi přírodní cestou a vyzkoušej Kratom

kratom

Ptáš se co je to kratom? Dobrá otázka, je to vysoký strom měřící i přes dvacet metrů z oblasti jihovýchodní Asie.

Obyvatelé těchto končin používají listy tohoto stromu po staletí k potlačení bolesti, zahnání únavy, snížení vysokého krevního tlaku, proti průjmu a další neduhům.

V posledních letech se kratom rozšířil do celého světa a například v USA se odhaduje, že je nyní přes deset milionů uživatelů.

V poslední době se kratom velice úspěšně osvědčil rovněž v počátcích boje se silnou závislostí na opiátech nebo v boji s alkoholem.

bílý kratom

Ale, abychom si popsali základní druhy kratomu. Je jím bílý kratom, který je energický a potlačí únavu tam, kde již běžná zrnková káva nestačí. Mimochodem káva a kratom pocházejí ze stejného druhu. Dalším je zelený kratom, který je velmi podobný účinkům bílého, takže zažene únavu, ale funguje i jako přírodní antidepresivum, takže vám úžasným způsobem zlepší náladu. V neposlední řadě je tady červený kratom, který je velmi specifický a jeho účinky se naprosto liší od původních dvou. Původní dvě barvy kratomu se totiž vyrábějí sušením listů kratomu avšak červený navíc je několik dnů fermentován. Při tomto procesu se původní účinné látky mění na nové. Tyto nové látky pak působí na člověka velmi uklidňujícím relaxačním až euforizujícím způsobem. Kratom je velmi mocná bylina a jako lék ji využije pouze člověk, který bude dodržovat doporučené dávkování a nezačne ji ve velkém zneužívat. Svět se dělí na dvě poloviny. Tam, kde je kratom zakázaný, a tam, kde není. V České Republice je zatím zcela legální, proto i vy můžete využít jeho léčivou moc.

zelený kratom

V případě, že chcete okusit opravdu velmi kvalitní kratom doporučuji vám e-shop – Nejlepsikratom.cz. Pokud chcete o kratomu vědět opravdu všechno navštivte info stránky Kouzelnykratom.cz, kde se dozvíš úplně všechno.

Sdílet článek