Měřidla – přesnost a preciznost zajištěny

posuvná měřítka

Měřidla jsou nezbytnou výbavou v průmyslu i strojírenství, kde se pracuje s přesnými mírami. Chcete-li pořídit i vy dílenská měřidla, máte na výběr hned z několika variant a modelových řad. Každá s sebou nese výhody a parametry, díky nimž bude nejen práce s výkresy stoprocentní. Kromě mikrometrických měřidel můžete online vybrat a zakoupit posuvná měřítka, třídotykové dutinoměry i výškoměry. Čas vám ušetří nákup u profesionálů, kteří se specializují na tuto pracovní výbavu a nabízí kromě vysoce přesných měřidel též prodlouženou životnost a kalibry.

Zajímavý měřicí rozsah

Posuvná měřítka pořídíte hned v několika variantách. Ty základní tvoří analogová, digitální a pak též extra dlouhá měřítka. Většina modelů je vyrobena z prvotřídní nerez oceli, což zaručuje jejich dlouhou životnost a stálý vzhled. Nabídka zahrnuje tradiční modely s aretačním šroubkem či tlačítkem, ale i varianty pro náročné uživatele. Měřítko totiž dokáže odečítat bez paralaxní chyby a mít dvojité vedení V drážky. Nerez ocel je v tomto případě kombinovaná s matně chromovanou stupnicí pro maximální přehlednost. Moderní měřítko s úchylkometrem nebo LCD displejem zaručuje maximální přesnost.

Z široké nabídky si vybere každý pracovník

Do náročných podmínek se bezvadně hodí měřítko odolné proti prachu i vodě z nerezové oceli. Tyto modely pořiďte pracovníkům v dílnách, kde se pracuje se dřevem i plechy. Víceúčelová měřidla vám slibují rychlé a efektivní změření vnějších i vnitřních rozměrů, ale též hloubek a výšek. Každý kutil i údržbář se neobejde bez klasického posuvného měřidla, avšak pro přesnou práci v dílně si pořiďte moderní digitální modely s řadou funkcí. Mnoho extra dlouhých měřidel je vybaveno navíc hloubkoměrem, jenž najde uplatnění zejména ve strojírenské výrobě. Šikovné měřící pomocníky pořídíte online za skvělé ceny ke spokojenosti a radosti z detailní práce s milimetry.

Sdílet článek