Mějte kontrolu nad svým majetkem

kamery

Ať už vlastníte luxusní dům, rozlehlý areál, pozemek nebo firmu, potřebujete mít perfektní zajištění nemovitostí i ostatního majetku. Využít lze externí společnosti, které zprostředkují pravidelné obchůzky hlídačů, ale mnohem snazší a finančně dostupnější je jednoznačně instalace kamerového systému. Kamery včetně kompletního vybavení pořídíte na internetu za skvělé ceny spolu s návodem, jak instalaci provést a nastavit tak, aby byly pokryty všechny úhly a strany.

Investujte do zabezpečení

Kamerové systémy jsou důmyslně promyšlené, vybavené moderními technologiemi a funkcemi pro náročné uživatele. Jejich instalace i následné ovládání jsou jednoduché a promyšlené. IP kamery například vyžadují připojení k internetové síti a za tuto cenu vám po celou dobu nepřetržitě nahrávají záznam, který lze sledovat online, ze vzdáleného přístupu i v dlouhodobé paměti zařízení.  Budete-li vybírat kamery, zvolte správné modelové řady pro venkovní použití i kamery určené do vnitřních prostor. Kromě plně funkčních kamer lze pořídit též atrapy. Ty sice stojí pouze pár stovek, zkušení zloději je ale rychle rozpoznají. I přesto patří falešné kamery k oblíbeným strašákům u rodinných domků, chatek a odlehlých míst.

Široký výběr kamer pro vaše pohodlí

Zájem o bezpečnostní prvky včetně kamer výrazně stoupá. Také proto se najde celá řada zajímavých značek a profesionálních kamer, které splní všechny vaše požadavky. Obraz přenáší v prémiové kvalitě, otáčí se, redukují šum a fungují bezvadně taktéž v noci. Kromě příslušenství a potřebného instalačního materiálu se neobejdete bez vhodného zdroje. Kvalitní záložní zdroje UPS jsou připraveny napájet elektřinou potřebná zařízení energií, takže vás nemile nepřekvapí ani vyhozené pojistky nebo dočasně odpojený proud. Volit smíte mezi stojanovými i rackovými UPS. První zmiňované jsou určeny pro pokrytí krátkodobých výpadků, zatímco rackové zdroje váží okolo 20 kilogramů a proud dodají na více než hodinu. Vždy záleží pouze na uživatelích, kolik peněz chtějí investovat do zabezpečení blízkých osob i vlastního jmění.

Sdílet článek