Mějte inspiraci vždy po ruce

motivační diář

Každý den se člověk nevzbudí nabitý pozitivní energií. Občas se psychické a fyzické síly blíží spíše k nule, než aby letěly vzhůru do nebe. V tento čas člověk potřebuje pořádně nakopnout pro další činnost.

Splňte si svá přání bez váhání

Určitě máte nějaké představy, jak si splnit svůj dávný sen. Většinou se k velkému cíli dostanete pomocí malých kroků. Chce to soustředit energii vytyčeným směrem, zbytečně neuhýbat z cesty a zaznamenávat si další nápady, které přijdou díky zkušenostem. Motivace hraje významnou roli, proto určitě uvítáte, když ji budete mít stále při sobě. K tomu poslouží motivační diář, kde si podle potřeby vše zkontrolujete, připíšete postřehy a uděláte si radost prohlédnutím již dosažených úspěchů. Orientaci zvládnete snadno pomocí indexu a očíslovaných stránek.

Pracujte s vlastními myšlenkami a touhami

Často si lidé říkají, co by pro ně ostatní mohli udělat. Ať už jde o rodinu, přátele nebo spolupracovníky. Zkuste pracovat sami se sebou. Neočekávejte od druhých nic podstatného, ale poslouchejte své vnitřní já. Co byste zvládli úplně sami? Dosavadní zvyky se dají změnit, najděte si úplně jiné. Začátky bývají hodně těžké, ale i to se překlene, když si stanovíte, co lze a čemu se raději vyhnout. Jakmile ztratíte správný směr, jen nakouknete do svého motivačního diáře pro inspiraci. Nový model deníku vás překvapí předepsanými sedmi stranami na sedm dní v týdnu. Najdete tady pohromadě zápisník, plánovač a diář. Zaznamenávání vám pěkně oživí nejrůznější chytré doplňky, například hmatníky, samolepky, dvě záložky, pravítko a poutko na propisku. A nevíte, co sem vše psát? Zkuste oblíbené citáty, životní motta, schůzky, výročí, termíny úkolů, ale také nejrůznější odpovědi a otázky, na které si třeba později odpovíte. Označte si příjemná setkání, náhodné situace a vzpomínky na blízké osoby.

Sdílet článek