Máte zahradu a nevíte kam uskladnit sekačku nebo nářadí?

Ačkoliv naše zahrady slouží hlavně k venkovnímu odpočinku, neobejdou bez celé řady různých přístřešků. Naprostým základem je samozřejmě chatka, ale nesmíte zapomínat ani na kůlnu na nářadí, přístřešek pro auto, dřevo nebo materiál. Jak si tyto důležité aspekty zajistit bez toho, abyste je museli stavět svépomocí? 

Zvolte skladový kontejner 

Zapomeňte na shánění materiálu i nářadí a složité budování přístřešku vlastníma rukama. V dnešní době se mnohem více vyplatí jednoduchý skladový kontejner, který s sebou přináší řadu výhod. Plechový sklad si totiž pouze objednáte, necháte jej doručit na konkrétní místo a můžete jej ihned začít používat. Dané řešení poskytuje velmi vysokou odolnost proti všem nástrahám, nevyžaduje žádnou údržbu a vydrží stát desítky let. 

V tomto ohledu je populární hlavně zavedená společnost Kovobel Domažlice, která se specializuje právě na tvorbu kontejnerů na přání. Na jejích webových stránkách si můžete zvolit z pestré škály velikostí (problémem není malinká kůlna ani ohromné skladovací prostory pro hospodářské pozemky). 

Úpravy podle vašich přání 

Výroba skladových kontejnerů se neobejde bez celé řady speciálních úprav. Zvolit si lze třeba z dvojitých vrat, nájezdu pro auta, oken, držáků na lahve, dřevěné podlahy, bezpečnostní závory, mřížky a tak dále. Díky tomu využijete dané přístřešky nejen jako skladiště na nejrůznější předměty, ale zároveň poslouží jako zařízení na chov drůbeže, garáž na auto/motocykl či třeba skromná chatka. 

Nejlepší bude, když se přesvědčíte na vlastní oči a prohlédnete si nejrůznější možnosti sami. Navštivte internetové stránky společnosti Kovobel a prohlédněte si komplexní katalog. Budete překvapení, jak šikovný přístřešek si lze objednat.