Máchovo jezero

chatky máchovo jezero

Zrovna nedávno jste si prohlíželi fotografie z vaší loňské dovolené, kterou jste prožili v kouzelném prostředí jihočeských rybníků. Při pohledu z okna ven, kdy všude okolo vás vládne nepříjemná sychravá zima, vám přijde docela líto, že je léto až tak daleko. Alespoň se máte na co těšit, protože letošní dovolená je celá před vámi. Už abyste ji začali plánovat a přemýšlet, kam zavítáte tentokrát. Možná by to chtělo změnu a vyzkoušet, jak by se vám plavalo v Máchově jezeře? Pro neznalé – ve skutečnosti se ani o jezero nejedná, ale o rybník.

Chatky s ledničkou a čtyřmi lůžky

Mezi vaše oblíbené útočiště, kde rádi spočinete po celodenním rejdění ve vodách českých rybníků, bývá chatka s vybavením. Minimálně tedy lednička jej pro vás velmi důležitá. A chatka proto, že je mnohem pohodlnější než stan. Chatky na Máchově jezeře tuto podmínku do posledního puntíku splňují. Nabízejí komfort pro nenáročné cestovatele, kteří nevyžadují luxus hotelu s kompletním vybavením. Toho si v domácím prostředí svého bytu ostatně užijí dosytosti. Na dovolené chtějí převážně relaxovat a k tomu koupelnu i vybavený bar na pokoji opravdu nepotřebují. Těmto cestovatelům bohatě stačí čistá a udržovaná společná umývárna v areálu chatek.

O zábavu i jídlo je postaráno

Také máte rádi, když můžete večer sedět u rozpáleného ohniště a v klidu pozorovat hvězdnou oblohu nad vámi? Vůně opékaného špekáčku šimrá vaše chuťové pohárky a vy se těšíte, až se do něho s chutí zakousnete. Vaše děti zase možná ocení, když se mohou vyřádit na některém ze hřišť, které jsou v areálu chatek přítomné. A trampolína nebo minigolf také potěší. Společně pak můžete brázdit vody jezera na půjčených lodičkách, šlapadlech nebo na palubě parníku. Máchovo jezero: ubytování nabízí čisté prostředí, možnost cenově dostupného stravování s polopenzí nebo plnou penzí, a to vše s půvabnou krajinou okolo.

Sdílet článek