Lyžování s dobrou pověstí najdete ve Slovinsku

hotel kranjska gora

Pravidelně se těšíte na zimu, protože můžete pokračovat ve svém cíli vyzkoušení si mnoha našich i zahraničních svahů? Dobrým tipem pro vás se jistě stane stále populárnější 2019 lyžování Slovinsko.

Za sněhem do malé alpské země

Zasněžená krajina Alp vypadá vždy neodolatelně. Slovinsko 2019 lyžování vás mile překvapí lyžařskými terény s vysokou úrovní. Ceny se nijak neodlišují od našich ski center, navíc úplně zdarma si zalyžují děti do šesti let. Podrobnosti o jednom z nejpopulárnějších lyžařských areálů najdete na: https://www.gradtur.si/cz/lyzovani/slovinsko/.

Kranjska Gora hotel vám začne být ihned sympatický už podle názvu, vždyť stojí na místě, kde se organizují světové poháry FIS. Městečko se nachází v údolí mezi pohořím Karavanke a Julskými Alpami. Nadmořská výška 800 m umožňuje nejen dobré lyžování, ale jakmile skončí sněhové období, rádi půjdete objevovat zajímavá turistická místa. Díky výborné hotelové poloze budete mít centrum a sjezdovky ve vzdálenosti jen několika set metrů. Hotel Kranjska Gora si raději zarezervujte s dostatečným předstihem, abyste měli jistotu ubytování na vyhledávaném místě. Zdejší hosté si rádi dopřávají saunu, solárium, wellness a fitness centrum.

Lyžování Slovinsko s vysokou úrovní

Mamutí můstek se již několikrát stal součástí nových světových rekordů. To však neznamená, že se zde baví jen zkušení lyžaři. Rodiny s dětmi si snadno najdou nenáročné sjezdové tratě. Nechybí ani půjčovny vybavení na lyže a snowboard, individuální výuka, skialpinismus. Lyžování ve Slovinsku zahrnuje i několik desítek upravovaných tras pro běžkaře. Z jiných aktivit si užívejte eskymáckou vesničku, bruslení, sáňkařskou dráhu a jízdu se psím spřežením. Po náročných dnech zajděte v klidu do restaurace a objednejte si nějakou z místních specialit, kam například patří jelita, klobásy, štrúdl a polévka.

Sdílet článek