Luxusní šperky Tous jako symbol úspěchu

šperky

Krásu každé ženy je možné podtrhnout také vhodně zvolenou ozdobou – bižuterií či šperkem, a to podle příležitosti, ke které si ji vezmou. Letní rozevláté šaty do zaměstnání s potiskem květů doplní jednoduché skleněné korálky, na večerní divadelní představení to bude spíše zlatý nebo stříbrný šperk. Třeba ten od značky Tous, která patří k prestižním evropským výrobcům luxusních šperků.

Na začátku stál zlatý medvídek

Historie této španělské značky šperků, jež si vydobyla zasloužené místo na výsluní šperkařského umění, nesahá příliš daleko do historie. Začala se psát teprve před sto lety v roce 1920 v malém španělském městečku Manresa nedaleko Barcelony, kde rodina Tous vlastnila nevelké hodinářství. V druhé generaci, která v 60. letech 20. století  převzala vedení podniku po svých rodičích, se objevil mimořádný talent – Rosa Oriolová, jež se provdala za Salvadora Tous, syna zakladatelů hodinářství. Ve svém ateliéru vytvořila malého zlatého medvídka jako drobný přívěsek. Ten se stal symbolem jejich nového podnikání v oblasti šperkařství. Zanedlouho věhlas o jejím nadání překročil hranice Španělska. 

Světový úspěch luxusních šperků

Zlaté a stříbrné šperky z dílny Rosy Tous začaly dobývat srdce žen po celém světě a firma Tous rostla. V roce 2015 španělská značka Tous vlastní dokonce na 500 prodejen na pěti světadílech. Není se čemu divit jejímu úspěchu. Stačí se podívat na luxusní šperky, které v dílnách jejích zručných návrhářů vznikají. Oduševnělá krása i nápaditost vzorů z nich dělají klenoty, které s oblibou nosí také i hvězdy filmového i hudebního nebe – Gwyneth Paltrow, Jennifer Lopez a Kylie Minogue. Je tedy pochopitelné, že svým výběrem ovlivňují i spoustu dalších žen. 

Se šperky Tous se v davu neztratíte

Luxusní šperky značky Tous zdobí nejednu úspěšnou ženu, která ví, co chce. Jsou totiž symbolem toho, co žena ve svém osobním i pracovním životě dokázala. Jako talisman prostupuje kolekcí šperků motiv medvídka, který v polovině 80. let Rosa Tous vytvořila. I proto se tento přívěšek objevuje v několik různých variacích – tu z 18karátového zlata s diamanty a safíry. Pro milovnice stříbra nabízí značka Tous medvídka v tomto provedení a se spinely i s jaspisem, ametystem a rubínem. 

Výtvarné zpracování těchto luxusních šperků zaujme na první pohled. Výrazné barevné provedení i kvalitní zpracování jsou zárukou, že získáte hodnotný klenot do své sbírky, který se hned tak neomrzí. Nadčasovost šperků Tous je pověstná.

Mít na sobě zlatý nebo stříbrný luxusní šperk od Tous znamená prestiž a úspěch. Se šperky Tous se totiž nikdo v davu neztratí, protože poutají zaslouženou pozornost. I proto získaly obdiv těch žen po celém světě, jež se rády odlišují.

Sdílet článek