Luxusní hodinky jsou dobrou investicí

dámské hodinky

Náramkové hodinky plní ryze praktickou funkci, jakou je časomíra. Zároveň však mohou být prestižním šperkem, který zdobí zápěstí a jehož pořizovací cena je mnohdy vyšší než cena nového automobilu. Jaké materiály se používají na výrobu takových luxusních hodinek?

Stále oblíbená časomíra

Nosí se každý den jako módní doplněk a málokdo bez nich vychází z domu. Řeč je o náramkových hodinkách, jejichž obliba nijak neklesá. Lidé stále potřebují vědět přesný čas, aby přišli včas na domluvenou schůzku, neujel jim vlak či tramvaj nebo si mohli v televizi pustit populární seriál. 

pánské hodinky

Mezi hodinkami jsou velké rozdíly především v ceně. K top modelům patří mechanické, jež nepohání baterie, ale které se natahují tradičně ručně. Svým způsobem se jedná o malá umělecká díla, jež si pořídí ten, kdo chce dobře investovat své finance. To platí i o hodinkách, na jejichž výrobu byly použité ušlechtilé a drahé kovy.

Platina, titan, žluté a růžové zlato

Od luxusních hodinek se očekává hlavně role šperku, jenž má svého nositele zdobit. Často jsou věnovány jako dar k významné události či výročí. Zároveň mohou být symbolem společenského postavení. To umocní i výběr materiálu, ze kterého jsou vyrobené. Zvláště na dámské hodinky se používá žluté nebo růžové zlato v ryzosti 18 karátů a často také v kombinaci s diamanty, jež zdobí nejčastěji ciferník. Vedle těchto drahých kovů se pánské hodinky vyrábějí z platiny, jejíž stříbrný nádech jim dává neobyčejný vzhled. Oblíbený je i titan v tmavě šedém odstínu.

dámské hodinky

Hodinky koupíte i na internetu

Luxusní hodiny je možné nakoupit i ve specializovaném internetovém obchodě Hodinky-Beny.cz, v jehož sortimentu jsou hodinky pro sportovce, potápěče, jachtaře a letce stejně jako elegantní hodinky do společnosti. Velký výběr prestižních značek dává tušit, že tu naleznete opravdu to nejlepší, co na současném trhu můžete dostat. Přesvědčte se sami prohlídkou katalogu.