Luxusní hodinky jsou dobrou investicí

dámské hodinky

Náramkové hodinky plní ryze praktickou funkci, jakou je časomíra. Zároveň však mohou být prestižním šperkem, který zdobí zápěstí a jehož pořizovací cena je mnohdy vyšší než cena nového automobilu. Jaké materiály se používají na výrobu takových luxusních hodinek?

Stále oblíbená časomíra

Nosí se každý den jako módní doplněk a málokdo bez nich vychází z domu. Řeč je o náramkových hodinkách, jejichž obliba nijak neklesá. Lidé stále potřebují vědět přesný čas, aby přišli včas na domluvenou schůzku, neujel jim vlak či tramvaj nebo si mohli v televizi pustit populární seriál. 

pánské hodinky

Mezi hodinkami jsou velké rozdíly především v ceně. K top modelům patří mechanické, jež nepohání baterie, ale které se natahují tradičně ručně. Svým způsobem se jedná o malá umělecká díla, jež si pořídí ten, kdo chce dobře investovat své finance. To platí i o hodinkách, na jejichž výrobu byly použité ušlechtilé a drahé kovy.

Platina, titan, žluté a růžové zlato

Od luxusních hodinek se očekává hlavně role šperku, jenž má svého nositele zdobit. Často jsou věnovány jako dar k významné události či výročí. Zároveň mohou být symbolem společenského postavení. To umocní i výběr materiálu, ze kterého jsou vyrobené. Zvláště na dámské hodinky se používá žluté nebo růžové zlato v ryzosti 18 karátů a často také v kombinaci s diamanty, jež zdobí nejčastěji ciferník. Vedle těchto drahých kovů se pánské hodinky vyrábějí z platiny, jejíž stříbrný nádech jim dává neobyčejný vzhled. Oblíbený je i titan v tmavě šedém odstínu.

dámské hodinky

Hodinky koupíte i na internetu

Luxusní hodiny je možné nakoupit i ve specializovaném internetovém obchodě Hodinky-Beny.cz, v jehož sortimentu jsou hodinky pro sportovce, potápěče, jachtaře a letce stejně jako elegantní hodinky do společnosti. Velký výběr prestižních značek dává tušit, že tu naleznete opravdu to nejlepší, co na současném trhu můžete dostat. Přesvědčte se sami prohlídkou katalogu.

Sdílet článek