Levný mobilní internet a internet na doma od NWT mobil

Internet je v současné době běžnou součástí dne mnohých z nás. Využíváme jej ve škole, v práci i ve volném čase, a již se bez něj v podstatě neobejdeme. Stejně tak jako bez mobilního telefonu. Pokrytí internetovou sítí je čím dál lepší a můžeme si jej dopřát nejen doma, ale i v mobilu. Za to, že jej však v hojné míře využíváme, musíme zaplatit. Tyto služby nejsou zdarma, pokud se nepřipojíte na wi-fi k jiné síti, než té vaší. Víte, že internetové připojení potřebujete, ale zároveň za něj nechcete platit víc, než musíte? Co takhle využít nabídku od nového mobilního operátora NWT? Pojďme si jeho služby představit více.

Mnozí z vás ani netuší, že internet lze využívat nejen od velkých hráčů na trhu, ale i těch menších. Právě menší mobilní operátoři vám mohou nabídnout lákavější ceny. Jedním z nich je i Holding NWT a.s., působící na trhu telekomunikací již 11 let. Teprve nedávno však vstoupila mezi poskytovatele mobilní a internetové sítě, a díky ní můžete značně ušetřit. Nabízí totiž levný mobilní internet a internet na doma.

Mobilní internet

Jestliže často využíváte internet v mobilu, pak jej můžete mít za hubičku. U NWT mobil si lze vybrat tyto služby ze tří balíčků, u kterých je cena určena na základě datového limitu. Za datový limit 200 MB zaplatíte jen 125 Kč, za 1 GB pouhých 250 Kč a 3GB datový limit vás vyjde na 450 Kč. U všech třech balíčků je naprosto stejná maximální rychlost stahování – 8 Mbit/s a rychlost odesílání – 4 Mbit/s. NWT mobil má rovněž nabídku pro všechny, jež chtějí mobilní internet využít příležitostně a nevyplatí se jim platit některý z balíčků. Pro tyto účely lze použít jednodenní připojení s limitem 30 MB, které stojí jen 30 Kč za den.

Internet na doma

Řada domácností využívá internet na doma, který chce mít kdykoli k dispozici. I tyto služby si můžete u NWT mobil objednat za mimořádně levnou cenu. Opět máte na výběr ze třech odlišných variant v rámci výhodných balíčků, jež se liší rychlostí. 2 Mbit rychlost stojí 399 Kč měsíčně, 20 Mbit jen 499 Kč a nejvyšší rychlost, 40 Mbit, vás vyjde na 599 Kč. V případě, že doma máte pevnou linku, od daných částek si odečtěte 200 Kč.

Výhodné volání

NWT mobil je poskytovatelem nejen internetového připojení, ale nabízí i levné volání. Lepší představu vám poskytne následující tabulka, kde máte přehledně vypsáno, kolik zaplatíte za paušální poplatek, volání do vlastní sítě a do ostatních sítí, i za SMS.

NWT volání

Oslovila vás nabídka NWT mobil?

Pokud vás některá ze služeb NWT mobil zaujala, přejít k této společnosti není vůbec složité. Stačí navštívit firemní prezentaci na www.nwtmobil.cz, skrze kterou je možné veškeré služby objednat. K dispozici máte i bezplatnou telefonní linku 800 800 881. I telefonicky si vše snadno vyřídíte. Záleží na vás, která varianta je pro vás pohodlnější a rychlejší.

Sdílet článek