Lepicí pásky hýbou světem

pásky s potiskem

Malí pomocníci, které všichni často vnímáme jako samozřejmost, hrají významnou roli nejen při balení. Každá společnost si zakládá na své vizitce, již potvrzuje svými značkovými věcmi. A mezi nimi samozřejmě nesmí chybět ani lepicí pásky s potiskem loga či hlavním sloganem firmy. Historické milníky vzniku pásek se datují do období druhé světové války, kdy bylo nutné zabezpečit a utěsnit bedny se střelivem. Celá myšlenka nových, lépe držících pásek pochází od jedné z pracovnic, kterou sice zpočátku nebral nikdo vážně, ovšem tehdejší americký prezident byl nápadem nadšený a okamžitě jej nechal realizovat.

Bohatý sortiment, z něhož si vybere každý

Letitými zkušenostmi se pyšní stabilní a zavedená firma, jejíž sortiment zahrnuje různé typy obalových materiálů. Vybírat lze třeba žádané pásky s potiskem či lepicí pásky s vrchním potiskem či sendvičovým potiskem. Často používané jsou také papírové potištěné pásky, kde smíte umístit vlastní potisk, popřípadě výstražné ohraničovací potištěné pásky. S vlastním unikátním grafickým zpracováním podpoříte propagaci své značky, produktu, služby a využijete je při zajímavých sportovních či kulturních a společenských akcí. Jestliže nemáte představu, kolik by vás vyšel potisk lepicích pásek, využijte on-line kalkulátor pro nezávaznou poptávku.

Jakou pásku zvolit pro těžkou zásilku?

Opatřete si pásky z polypropylenu, PVC i papíru a zabraňte neautorizovanému otevření nebo krádeži obsahu zásilky či balíku. Kromě lepicích pásek vám pomohou nejen při expedici štítky a etikety, ale rovněž kartony, obalové materiály a další potřebné příslušenství. Podle váhy zásilek a balíků máte na výběr typy pásek. Pro lehčí až středně těžké objednávky volte lepicí pásky z polypropylenu s akrylátovým lepidlem, těžké zásilky pak budou držet díky zpevněné a tištěné lepicí pásky. V nabídce nechybí rovněž recyklovatelné a ekologické pásky opatřené biologicky odbouratelným lepidlem.

Sdílet článek