Lázeňské pobyty jsou sázkou na jistotu

lázně Karlova Studánka

Zvažujete, kam vyrazit a užít si poslední intenzivní paprsky letního sluníčka? Hledáte dokonalé místo pro víkendový odpočinek ve dvou? Přemýšlíte, jak se efektivně zbavit bolavých zad? Pokud jste odpověděli alespoň jednou ano, pak je tento článek určen právě vám.  Lázeňský pobyt se stane vaším jasným favoritem!

Aktivní odpočinek i večerní romantika

Lázně už dávno nejsou v hledáčku pouze seniorů a nemocných osob. Léčebný program se formuje a nabízí využití též pro lidi unavené z práce či táhlými onemocněními, jež významně uleví. Pokud se chystáte na Jižní Moravu, vydejte se po cestě do Luhačovic. Lázně Luhačovice jsou vyhledávaným cílem díky dobové kolonádě s malými obchůdky a kavárničkami plnými vynikající kávy a teplých oplatků. Promenádou se táhne směr k pramenům i procházkám do okolního lesa. Komu vyhovuje aktivní pohyb, ten bude nadšený z blízké přehrady a možnosti vodních sportů. Zvláště v teplých dnech oceníte připravené odpočinkové zóny či půjčovnu kol.

Do Luhačovic míří osoby s bolavým pohybovým ústrojím i milovníci masáží a bublinkových koupelí. Na své si přijdou zamilované páry i lidé, pro něž je důležité alespoň na pár dní vypnout. Dosyta si tady užijete koupele, lázeňské procedury, zábaly či ozdravné kúry.

Hurá na Moravu

Na jihu republiky si pak nenechte ujít lázně Lednice. Tady se budete cítit doslova jako v ráji. Vychutnáte si plnými doušky prémiové víno i wellness zážitky. Pobyty lze volit během pracovních dní i jako prodloužené víkendy. Kdo si chce zaslouženě odpočinout, ocení v nabídce i týdenní pobyty s pestrým programem.

Jestliže vás jižní Morava neláká, zkuste si kromě relaxace pořádně šlápnout do bot. Populární lázně Karlova Studánka zasazené do hustých lesů vybízí k procházce směrem na Praděd i odpočinek v kádi s léčivou vodou. Největší výběr lázeňských pobytů najdete na Spa.cz, stačí si jen vybrat lázně a vyrazit.