Laminace je způsobem, jak mít krásné obočí a řasy

Laminace řas

Pro většinu žen je jejich vzhled důležitý. Pravidelně o sebe pečují, aby vypadaly co nejlépe. Nejvíce dá práce úprava obličeje. Jestliže nejste spokojené s kvalitou a vzhledem svého obočí, můžete vyzkoušet nový trend. Laminace řas vás posune na úplně jinou úroveň. Co to vlastně je?

Krásné obočí díky laminaci

S úpravou obočí bývá hodně práce. Buď je příliš husté a v oblasti očí srůstá do nevzhledného tvaru, nebo je naopak hodně řídké a na kráse také nepřidává. A tak podle potřeby je nutné použít pinzetu nebo tužku na obočí, aby výsledek za něco stál. Až se ale seznámíte s laminací obočí, zjistíte, že vám spousta práce díky ní odpadne. Je vhodná pro řídké, husté i neposedné obočí, které lze sotva zkrotit.

Jak funguje laminace obočí?

Během laminace obočí je každý chloupek narovnán a vytvarován do požadovaného tvaru. Tím se obočí fixuje a zvýrazňuje. Získáte tak zahuštěné obočí a drobné nedostatky jsou tytam. Při proceduře se využívají speciální přípravky, které obočí vyživí a navrátí mu jeho krásný a zdravý vzhled. Dokonce existuje i laminace obočí kurz, který online naučí přesný postup. 

Vyzkoušejte i trvalou na řasy

Kromě obočí lze laminaci využít i na řasy. Jedná se vlastně o trvalou na řasy, jejímž výsledným efektem jsou opticky prodloužené řasy. Pryč s umělými řasami, když je tu natáčení řas, které vydrží až jeden měsíc. Výhodou je, že je pak možné na ně běžně použít řasenku. Ale ve skutečnosti ji ani pak používat nemusíte, když budou řasy krásně zvýrazněné. Laminace řas je ideální pro ženy mající světlé a řídké řasy, které málem nejsou ani vidět.

Celá procedura zlepšení vzhledu řas a obočí zabere asi hodinu práce. Důležité je kompletní odlíčení a po laminaci je třeba na ně po dobu 24 hodin nesahat a neaplikovat na ně žádné kosmetické přípravky. Vhodné je také vynechat cvičení nebo návštěvu bazénu a solária.