Kvalitu spánku ovlivňuje kromě kvality postele a vzhledu ložnice také stav povlečení

Víte, že kvalitu spánku ovlivňuje kromě kvality postele a vzhledu ložnice ještě stav povlečení? Ne? Možná právě díky této nevědomosti i vy spíte špatně a probouzíte se s mrzutou náladou. Nepřehlížejte tento problém a změňte „vybavení“ vaší postele co možná nejdříve. S celou řadou chytrých řešení, která přispějí ke zkvalitnění spánku přichází KOH-I-NOOR WALDES. Co vše je možné si dopřát?

KOH-I-NOOR WALDES, a.s. je česká společnost, která začínala výrobou kovové galanterie jako jsou patentky, špendlíky aj. už v roce 1902. Za více než století činnosti svůj sortiment mnohonásobně rozšířila a dnes může nabídnout až 30 000 položek skladem. Velkou popularitu si získal především bytový textil, a to díky špičkovému provedení. Společnost vyrábí povlečení, prostěradla, přikrývky i polštáře z materiálů, které podporují kvalitní spánek a dokáží navodit kýžené pohodlí.

Mikro a aloe vera

Na předních místech žebříčku popularity zboží se stabilně drží polštáře z mikrovlákna, do kterého je přidáván výtažek z aloe vera. Tato rostlina je známa uklidňujícími a léčivými účinky na lidský organismus. Výtažek se z polštáře postupně uvolňuje a tím přispívá ke kvalitnímu a plnohodnotnému spánku.

Mezi top výrobky patří i extra měkké deky z mikrovlákna, které dokáží udržet příjemné klima. Možná se vám budou zdát tenké, ale věřte, že mikrovlákno dokáže krásně zahřát. Jsou proto vhodné i pro děti.

Sortiment bytového textilu tvoří i ložní povlečení ve stylových barvách. Povlečení je vyrobeno z mikroflanelu, který také dokáže krásně zahřát. Jeho velkou výhodou je, že rychle schne a snadno se udržuje. Povlečení je proto vhodné i pro alergiky.

KOH-I-NOOR WALDES vyrábí ještě kojenecký textil, metrový textil a pletací příze. Vše si prohlédněte na waldes.cz.