Kvalitní spánek = základ pro pozitivní myšlení

pěnové matrace

Trápíte se dlouhodobě s bolavými zády? Provází vás během spánku vrzající rošty či nepohodlné důlky v matraci? Pak máte nejvyšší čas rozloučit se se starou, proleželou matrací a vybrat si novou, kvalitní matraci přímo od výrobce. Vsaďte na špičkové matrace české výroby, které si můžete jednoduše objednat online a už za dva dny usínat pohodlně, bez starostí a především pak bez bolavých zad, krku či hlavy.

S dopravou zdarma ušetříte

Komfortní matrace je základem pro kvalitní a ničím nerušený spánek. Abyste načerpali dostatek sil, nechali tělo odpočinout a ráno se budili s úsměvem na rtech, potřebujete nové postelové matrace. Velmi populární jsou pěnové matrace s různými stupni tvrdosti. Stejně tak do manželské postele volte raději dvě samostatné matrace, aby se vám s nimi lépe manipulovalo. Navíc při váhovém rozdílu osob sdílejících postel by mohlo u jedné velké matrace dojít k rychlému proležení pouze v jedné části, a tím pádem k nutné výměně celé matrace. Tradiční provedení v podobě pružinové matrace už dávno neplatí za vrzající kompromis, nýbrž za vysoce kvalitní zboží. Jednotlivé pružiny jsou baleny do hygienických taštiček a navrženy tak, aby v jednotlivých anatomických zónách poskytly tělu maximální oporu. Pružinová část je doplněna studenou pěnou či jinou, měkčí výplní a často opatřena dvěma stupni tvrdosti pro co nejvhodnější přizpůsobení vlastním potřebám. Hledáte-li solidní kompromis třeba na chalupu nebo do vlhčího prostředí, rozhodně se vyhněte latexovým matracím a vsaďte na osvědčenou klasiku.

České matrace s možností testování

Jeden celý týden si můžete vyzkoušet matrace v pohodlí domova. Zjistíte, zda vám vyhovuje tvrdost a materiálové zpracování. Výroba matrace probíhá v Česku a pyšní se řadou certifikátů kvality. Výrobce je připraven splnit vám také požadavky při atypických rozměrech postele. U volby matrace na míru si sami nadefinujete, jak má být veliká, materiálově zpracovaná a z čeho má být potah matrace. V nabídce naleznete třeba Aloe Vera, vlnu v kombinaci s bavlnou či antibakteriální ionty stříbra a vzdušný bambus.