Kvalitní rodinné domy na klíč

Již jste si vysnili vlastní rodinný dům, nebo se teprve chystáte popřemýšlet, jak by měl vypadat? Inspirovat se můžete například v katalogu domů se zaměřením na nízkoenergetické dřevostavby. 

Kvalitní domy na klíč

Ideální dům by se měl nacházet v příjemné lokalitě, být cenově přijatelný a především by zde měla rodina nalézt bydlení s vysokou kvalitou. Vybrat si lze rodinné domy na klíč pro malé i velké rodiny. Nechybí ani luxusní provedení pro klienty toužící po maximálním komfortu. Není nad zkušenost vše vidět naživo. Existují vzorové domy, které nebudete prohlížet jenom namalované nebo pomocí virtuální prohlídky. V případě zájmu je klidně navštívíte, jelikož jsou skutečné a není problém si je detailně prozkoumat a rozhodnout se, zda vám vše bude vyhovovat. K dispozici jsou čtyři vzorové domy na Plzeňsku, kde již bydlí lidé a mají tím pádem i praktické zkušenosti s funkčností staveb. Od majitelů se dozvíte, jak probíhala výstavba, jak se jim bydlí, kolik vynaloží ročně za energie a můžete se ptát na cokoliv dalšího. 

Výhody montované dřevostavby

Dům na klíč se vyrábí jako stavebnice, kdy se jednotlivé díly poskládají do sebe. Díky moderním strojům a vlastní výrobě jsou tyto části naprosto přesné a dobře těsní. Stavby jsou nízkoenergetické bez používání složitých technologií a i kvůli tomu si je vybírají i zájemci o stavbu chaty. Domek je dokončen ve velmi krátké době od vydání stavebního povolení. Stěhovat se můžete už přibližně za tři měsíce a papírování vyřeší firma za vás, což vám ušetří čas i starosti. Stavební systém J. Group rozhodně umí vyplnit náročné představy, které mají investoři. Jednotlivé stavební produkty splňují přísné požadavky pro obdržení prestižních certifikátů. Také se veškeré poskytované informace u staveb ověřují autoritami. Certifikáty pro domy a montované chaty na klíč se vztahují na izolační, mechanické a statické vlastnosti.