Které značky nabízejí hifi audio s nejlepším poměrem ceny a výkonu?

hifi studio v Praze

Sestavit si kvalitní hifi soustavu nebývá právě levné. Ceny těch nejlepších hravě strčí do kapsy cenu auta vyšší střední třídy. Proto není divu, že většina začínajících audiofilů se snaží zjistit, které značky produkují kvalitní hifi komponenty, které jsou cenově dostupné a produkují dobrou kvalitu zvuku.

Jako příklad můžeme uvést značku Emotiva která je jednou z nejpopulárnějších levnějších značek hi-fi audio elektroniky. Přestože jejich produkty nepatří mezi nejdražší, jejich komponenty jsou dobře provedené, dobře vyladěné a také dobře znějící.

Doporučit můžeme také produkty od Schiit Audio známé díky jejich elektronice pro sluchátka. Schiit kromě toho vyrábí kvalitní a cenově dostupné hifi komponenty pro malé až střední velikosti reproduktorů. Napájení těch největších reproduktorů však může být výzvou dokonce s jejich zesilovačem Vidar, který je určen pro až 200 W reproduktory při 4 ohmech). Hifi komponenty společnosti Schiit jsou jedny z nejlevnějších v oboru, stále dokážou nabídnout dobrou až skvělou kvalitu zvuku.

Definice toho co je „cenově dostupné“ se bude samozřejmě u jednotlivých osob lišit. Pokud vám váš rozpočet umožňuje jít výše nad hranici desítek tisíc za hifi komponentu, jsou k dispozici některé další renomované značky, které dokáží uspokojit i náročné audiofily při stále ještě dostupné ceně. Jde například o značky Arcam

Cambridge Audio, Denon nebo Marantz. Všechny jmenované značky a ještě mnohé další si můžete vyzkoušet, pokud navštívíte hifi studio v Praze, které nabízí perfektní prostředí pro poslech špičkového audia.

Pokud se rozhodnete navštívit hifi poslechové studia v Praze, můžete se těšit na velice přátelské prostředí milý a vstřícný personál, který neváhá sdílet své zkušenosti se všemi zájemci o hifi audio.