Kryty na iPhone X a iPhone XS – přečtěte si podrobnou charakteristiku 4 zajímavých typů! Který bude ten váš?

kryt na iPhone X

Nechcete jen tak ledajaký kryt na iPhone X nebo iPhone XS. Vy hledáte něco extra. Nejen ochranný obal telefonu. Chcete, aby měl styl a byl praktický. Zkrátka musí pasovat i k vaší povaze.

Bez obav můžete být nároční. Máte totiž z čeho vybírat. V tomto článku najdete detailní popis 4 oblíbených typů. Dozvíte se, jaké jsou jejich hlavní přednosti, ale i nevýhody, a také pro koho jsou určeny.

Díky tomuto článku budete mít větší přehled, který vám umožní vybrat si kryt přesně podle vašich představ.

Kryty na iPhone X a iPhone XS – ochrana, funkčnost nebo důraz na styl? Z čeho můžete vybírat?

  • Wallet Case pouzdra – peněženka a kryt na mobil v jednom. Obzvlášť muži ocení, že nemusí mít po kapsách zvlášť mobil a peněženku. Pouzdra jsou vyrobena z kvalitní kůže. Uvnitř budete mít místo na občanku, kreditní karty a papírové bankovky.

Výhody: elegantní a velmi funkční pouzdro, které šetří místo.

Nevýhody: v případě, že vám mobil ukradne z kapsy zloděj, dostanou se mu do rukou i vaše platební karty a doklady. Pozor si musíte dávat také při dobíjení bezdrátovou nabíječkou. Může poškodit magnetické proužky a čipy vašich platebních karet. To znamená, že karty musíte při každém dobíjení vyndat.

Tip

Neponechte nic náhodě a svůj mobilní telefon dobře zabezpečte. Jen antivirový program nestačí. Celé zařízení zamkněte!

Pro koho se hodí: nejlepší volba pro minimalisty a ty z vás, kteří neustále nechávají peněženku doma. Na mobil v dnešní době zapomene málokdo.

  • Ochranné pouzdro Bumper Case – jak už jeho název napovídá, hlavní funkcí tohoto krytu je ochránit váš drahocenný telefon před nárazy všeho druhu. Chcete svůj mobil ochránit, ale ne schovat? Žádný problém. Kromě klasické varianty (v různých barevných provedeních), si můžete pořídit také průhledný Bumper Case.

Výhody: maximální ochrana vašeho zařízení. Příznivá cena.

Nevýhody: absence předního krytu a také zadního stojánku. Robustnější vzhled, který tak trochu potlačuje originální design iPhonu.

Pro koho se hodí: pro všechny, pro které je ochrana telefonu na prvním místě.

Rada, kterou možná někdy oceníte

Udělali jste pro ochranu svého mobilu maximum, a přesto se vám rozbil displej? Nemusíte hned panikařit. Pokud jste šikovní, můžete si ho opravit sami doma. Stačí, když si pořídíte náhradní díl a postupujete přesně podle návodu. Tímto způsobem můžete ušetřit i několik stovek korun!

  • Kožené obaly – styl a elegance, to je to, oč tu běží. V tomto případě je ochrana až na druhém místě. Jejich design má za úkol oslnit, i když základní ochranné funkce plní taky. Pouzdra, která jsou vyrobena z pravé kůže, jsou ve dvojím provedení. Ta s horním krytem, který se dá zavřít (do této kategorie lze zařadit i Wallet Case, které jsou také vyrobeny z pravé kůže), a klasické zadní kryty. Ty můžou být buď tvrdé, nebo měkké.

Výhody: zosobňují styl a eleganci. Pravá kůže je navíc příjemná na dotyk.

Nevýhody: má jen základní ochranné funkce. Vysoká pořizovací cena.

Pro koho se hodí: pro všechny, kterým jde hlavně o to, udělat dobrý dojem.

  • Voděodolné kryty – v tomto případě hraje opět hlavní roli ochrana telefonu. Pády a jiná mechanická poškození nejsou jediná hrozba, která ohrožuje váš milovaný telefon. Pozor si musíte dát i na vodu. Voděodolné obaly jsou vyrobeny z vodovzdorných materiálů, které ochrání váš mobil před poškozením tekutinou. Ty kvalitní jsou odolné také proti sněhu.

Výhody: vysoký stupeň ochrany proti poškození vodou. Voda může být pro váš telefon nebezpečnější než jeho pád!

Nevýhody: design je čistě funkční. Má za úkol ochránit, ne nadchnout. Odradit vás může také vysoká pořizovací cena.

Pro koho se hodí: nemusíte být jen profesionální plavci. Stačí mít doma malé dítě. Voděodolný obal se jednoduše hodí pro všechny, u kterých často hrozí, že by jejich mobil mohl být poškozený vodou či jinou tekutinou.

Při výběru zohledněte svůj životní styl!

Přečetli jste si, jaké jsou hlavní charakteristiky čtyř oblíbených typů krytů na iPhone X a iPhone XS.

Znáte také jejich hlavní výhody a nevýhody.

Nebude proto pro vás těžké, vybrat si typ, který přesně odpovídá vašim požadavkům.

A co je pro vás hlavním kritériem výběru? Vsázíte na praktičnost a funkčnost, nebo chcete design, který na první pohled zaujme? Budeme rádi, když se s námi podělíte o váš názor i osobní zkušenosti.