Krátkodobá půjčka znamená pomocnou ruku nejen krátce před výplatou

krátkodobá půjčka

Občas nás postihne finanční tíseň, a protože zákon schválnosti hovoří jasnou řečí, bohužel se tak stává hlavně těsně před tím, než přijdou na bankovní účet další peníze od zaměstnavatele. Měsíční výplata však bude až po víkendu a teď je ještě čtvrtek, musíte akutně zaplatit nějakou složenku nebo přišel ke slovu jiný výdaj v domácnosti, co zkrátka nepočká. Malý úvěr, jenž si sjednáte přes internet, je pak výhodnou variantou nejen z pohledu časové úspory. Včasným řešením situace je možné ušetřit i spoustu nervů, které se s podobnými věcmi jinak pojí…

Stačí jen pár minut s kontaktním formulářem

Že budete muset čekat, než se všechno načte a pak vyplňovat jednu položku za druhou, což vám ve výsledku zabere spoustu času? Vůbec ne, krátkodobá půjčka přeci funguje úplně jinak! U obrazovky počítače prosedíte řádově minuty, jde totiž jen o maličkost – ověřit totožnost a k tomu i dokázat, že vám splátkový kalendář nebude činit větší problémy. Jinými slovy, potvrdit trvalý příjem a hned poté se může půjčka začít schvalovat. Čekání patří úřadům, supermarketům nebo třeba různým dalším prodejnám. V době, kdy má internet snad každá domácnost, by bylo skoro hříchem chodit na kamennou pobočku, kde budete navíc velmi pravděpodobně stát ve frontě, že?

Bez starostí a diskrétně, to je zde klíčové

Jednoduše i pro ty, kteří nemají s internetem zatím moc uživatelských zkušeností. Nebojte se, rozhodně nehrozí, že uděláte něco špatně! Hladký průběh je zaručen, interaktivní prostředí vás provede každým důležitým krokem. Nahrát potvrzení o příjmu, vyplnit jednotlivé kolonky jako na složence nebo podacím lístku na poště, v každém případě půjde jen o minuty. Co všechno musíte do žádosti uvést, aby se jí poskytovatel nejen reálně zabýval, ale především ji také brzy schválil a poslal domluvenou částku na bankovní účet?

  • Číslo účtu, email a mobilní telefon. Tyto kontaktní údaje jsou dnes už přece jasný základ! 
  • Jméno, příjmení, adresa, na níž je hlášeno trvalého bydliště. Ale také číslo dokladu totožnosti. 
  • Potvrzení o příjmu. Tedy výpis z účtu za poslední čtvrtletí, daňové přiznání, výměra penze aj.

Půjčka ihned je k dispozici v mnoha různých variantách – vlastně záleží jen na konkrétní příležitosti. Tisíc korun na složenky nebo pět tisíc na novou varnou desku? Nabízí se samozřejmě i sedm tisíc na ledničku nebo deset na televizi. Mantinely jsou jasně dané, půjčka je přinejmenším 1 000 Kč a nejvýše 15 000 Kč. Konkrétní částka je pak už na vás, jen s tím, že cifra musí být beze zbytku dělitelná 500, tedy je zde možnost vzít si úvěr 1 500 Kč, 2 000 Kč a tak podobně.

Splatnost až čtyři týdny s možností prodloužení

Pokud jde o splátkový kalendář, nabízejí se čtyři možnosti – a sice 1, 2, 3 nebo i 4 týdny. Nikde však není psáno, že termín musíte nutně dodržet, protože v případě dalších potíží s rodinnou kasou je možný odklad, který lze dohodnout až na další osmadvacetidenní období. Nemusíte tak mít zcela zbytečné obavy, když se blíží kýžené datum a stále ještě nemáte jistotu, že budete mít dostatečný obnos financí ke splátce. 

Dluhy jedině s rozvahou, a to i ty malé

Protože je exekuce otázkou pro statisíce lidí, je třeba obezřetnosti při každém kroku, který se nějak týká peněz. Bude lepší, když si vše dvakrát promyslíte. Skutečně potřebujete deset tisíc, nestačilo by jen osm tisícovek? To je jedna z otázek, které je třeba si položit. Stejně tak i zvážit dopady na rodinný rozpočet. Jistě, příjem sice máte – ale vystačíte s ním i do příštích týdnů, nenastane snad nějaká komplikace?