Krásy Chorvatska nepřestávají udivovat

Chorvatsko - hotel

Jestliže máte Chorvatsko spojeno s přeplněnými plážemi a drahým servisem, rychle si tuto myšlenku vyžeňte z hlavy. Kromě toho, že se pyšní stovkami pláží s oceněním Modré vlajky, slibuje i řadu kulturních a sportovních zážitků. Chorvatsko je totiž zemí plnou kontrastů, což dokazuje i rozmanitost přírody, desítky národních parků či vysokohorská turistika. Na své si přijdou milovníci barů, restaurací a diskoték a stejně tak starší ročníky vyhledávající poklidnou dovolenou.

Ubytování v Chorvatsku

Ať už se do Chorvatska chystáte automobilem, jako většina českých turistů, popřípadě dáte přednost letecké přepravě, hotely v Chorvatsku seženete na místě, a stejně tak se nic nestane, když si uděláte rezervaci předem. V oblasti ubytování je tato země velmi rozličná, nabízí levné kempy, rychlé hostely i hotely a apartmány s vlastním sociálním zařízením, kuchyní či bazénem. Chorvatsko – hotel i jiné varianty bydlení po dobu pobytu naleznete online na přehledných stránkách, kde si můžete vybrat ubytování podle typu, regionu či města a samozřejmě také s dalšími parametry. Třeba pro rodiny s dětmi či cestovatele s domácími mazlíčky i v Chorvatsku nabízí řadu kvalitních ubytovacích jednotek s příslušeným vybavením a servisem.

Rezervace je sázkou na jistotu

Chorvatsko živí především turistický ruch a ten graduje v letních měsících, kdy se sem vydávají turisté nejen z Evropy. Pro Čechy je i po letech tato země číslem jedna. Byť se místní snaží vydělat na levných pronájmech svých domů či pokojů, takový servis, jaký nabízí hotely a kempy, u nich nenajdete. Dle vlastních specifikací si smíte zvolit pokoj s výhledem na pláž a moře, výhledem do klidné zahrady či typ stravování. Dovolená v Chorvatsku nemusí být jenom ve stanu, dnes už za velmi slušné ubytování zaplatíte férové peníze a dovolená tak získá zcela nový rozměr.

Sdílet článek