Krásné chyby – HR konference pro odvážné

Krásné chyby

Obecně platí, že práce s lidmi patří mezi ty nejtěžší vůbec. V oddělení lidských zdrojů můžete vystupovat jako manažer či pracovník s naučenými pravidly. Chcete-li se stát správným lídrem, vzdělávejte se i nadále. Ideální příležitostí, jak získat nové poznatky a sledovat aktuální trendy, jsou přednášky a HR konference. Jedna taková na vás čeká už 23. listopadu v Brně.

Vzdělávání jako celoživotní proces

Povinnou školní docházku mnozí podpoří studiem na vysoké škole anebo kurzy a semináři s odborným zaměřením. Sebevzdělávání je ale proces učení po celý život. Učit se novým věcem, reagovat na aktuální témata a zlepšovat své specializované dovednosti u každého probíhá odlišně. Účast na konferencích je skvělý způsob, jak se setkat se zajímavými osobnostmi a pracovat s chybami. O tom bude i listopadový sjezd na téma chyby, protože těch se ambiciózní pracovníci dopouštějí častěji ve svůj neprospěch. Přitom by se každý přešlap dal využít pozitivně tak, aby dostál známému rčení „chybami se člověk učí“. Inspirativní HR konference Krásné chyby je zaměřená na rozvoj lidí i organizací, pro něž je prioritou sebevzdělávání.  

Investice do nových poznatků se vyplatí

Toto výjimečné sympozium konající se v druhém největším českém městě nabízí zvýhodněné vstupy pro dvě osoby za jednu cenu. Z řečníků se můžete těšit třeba na Iva Tomana, známého autora deseti bestsellerů na téma osobní rozvoj a motivace nebo psycholožku Janu Hroníkovou s letitou praxí v oblasti psychodiagnostiky a psychoterapie. Během dvoudenního HR sympozia si poslechnete rady a tipy od předních personálních ředitelů a manažerů, lektorů i koučů. Jedinečný obsah přednášek vám otevře dveře k novým výzvám a dodá odvahu pro dělání krásných chyb ve váš prospěch. Konference končí 24. listopadu a zaručeně změní váš pohled na práci s lidskými faktory a též využití jejich benefitů.

Sdílet článek